Hakkında

Burası kendinizi ya da işinizi tanıtmak, ya da emeği geçenlerden bahsetmek için iyi bir yer olabilir.

 

Bünyemizde bulunan sektörel sitelere firmanızı aynı gün içinde kaydınızı yapıyoruz. Yada önerebileceğimiz bir siteyi size kiralaya verebiliriz.

 

Web Sayfamızın Genel Özellikleri


SEO Uyumlu

Tüm sayfalar Google arama SEO kriterlerine uygun, hızlandırılmış SEO yapısı. Detaylı SEO optimizasyon. Firmanızın ihtiyaçlarını karşılaması için tasarımlara uygun yazılımlar özenle kodlanmaktadır. Yazılımlarımızı arama motoru optimizasyonunun önemini umursayarak hazırlıyoruz. Kiraladığımız web sitelerin tüm sayfaları google kriterlerine ve talimatlarına uygun hazırlanıyor.

Site Hızı

Google arama sonuçları için site hızı çok önemli bir etken. Yazılım ekibimiz oluşturduğu her sitede hız optimizasyonu gerçekleştiriyor ve google aramalarında pozitif etki etmesi sağlanıyor.

Mobil Uyumlu Responsive Yapı

Cep Telefonu, Tablet ve Pc gibi tüm cihazlarla uyumlu, %100 Mobil uyumlu responsive tasarımlar. Hazırladığımız web sitesi tüm cihazlarla uyumlu, %100 Mobil uyumlu tasarımlar üretiyoruz. yani web siteniz cep telefonu, tablet, pc ile sorunsuz çalışan bir yapıya sahip oluyor.

SSL Sertifikası

LetsEncrypt ücretsiz SSL sertifikasını uyguluyoruz ve 3 aylık periyotlarla düzenli olarak yeniliyoruz.

Canlı Destek Kutusu

Web sitesine ücretsiz sunulan (tawk.to) canlı destek paneli ekliyoruz ve cep telefonunuzla ilişkilendiriyoruz.

Hızlı Kurulum, Hemen Teslim

Kısa bir süre içinde tüm modülleri ile birlikte; sizin logonuz, sizin telefonunuz ve adres bilgileriniz, kullanımıza hazır.


Daha Fazla biligi için sitemizi ziyaret edin.

Web Sitesi Kiralama

Yada bizi direk arayın: 

0533 335 0811

Hemen Arayın
%d