Alsancak Izmir su tesisatci sihhi tesisatci Ahmet Usta

Alsancak İzmir Su Tesisatçı /Sıhhi Tesisatçı Ahmet Usta 0232 059 23 56

Alsancak İzmir Su Tesisatçı/Sıhhi Tesisatçı Ahmet Usta

0232 059 23 56

0532 059 23 56

 

Alsancak Izmir su tesisatci sihhi tesisatci Ahmet Usta
Alsancak-Izmir-su-tesisatci-sihhi-tesisatci-Ahmet-Usta

İzmir konum itibariyle kalabalık olan bir ilimiz olarak bilinmekle beraber bütün gider tıkanıkları Alsancak İzmir Su Tesisatçı Sıhhi Tesisatçı/Sıhhi Tesisatçı olarak eski usul tesisat işlemlerini unutmanızı sağlayacak düzeydedir. Defalarca kırılan ve yenilenen banyo fayansları banyo dolapları masrafı gözünüzü korkutmasın. Alanında usta ekibimiz tüm tesisatınızı dinliyor ve tüm borulara kamera ile girerek hasar tespiti yapıyorlar.

Cihazla Su Kaçağı Bulma İşlemi

Alsancak İzmir Su Tesisatçı/Sıhhi Tesisat olarak; su kaçağı ve su sızıntıları tespitini özel bir cihaz ile yapmaktayız. Borularınızda sızıntı, çatlak gibi sorunlarla karşılaşıyor iseniz bunların tespiti özel bir cihazla yapılacak ve kaliteli tesisat hizmeti sunulacaktır.

Tıkalı Kanal Açma

Alsancak İzmir Sıhhi Tesisat/Su tesisatçısı olarak; kalabalık yerlerin bir diğer mustarip olduğu konu olan Tıkalı kanallar için kanal açma işlemlerinizi de gerçekleştirmek üzere hizmetinizdeyiz. Tıkalı kanallarınızı özel kimyasal malzemeler aracılığıyla temizlemekteyiz.

Tıkalı Kanal Açma / Sıhhi Tesisat ve Su Tesisatı Ücretleri Nelerdir?

Alsancak İzmir Sıhhi Tesisat /Su tesisatçı olarak bulunduğunuz bölgenin en makul ücretleriyle hizmet veren ustalarına sahibiz siz de hizmet almak istiyorsanız 0232 262 00 33 nolu numaramızdan ya da 0532 059 23 56 nolu Whatsapp hattımızdan ulaşım sağlayarak bilgilendirme ekibimizden bilgi alabilirsiniz. bir önceki konumuzda İzmir Doğalgaz Tesisatı konusunu işledik göz atmak ister misiniz?

Alsancak ilçesinde hizmet verdiğimiz mahalleler;

  • Kültür Mahallesi

  • Mimar Sinan Mahallesi

Bir Cevap Yazın

Hemen Arayın
%d