Antalya Beko Servisi

Antalya Beko Servisi

Antalya Beko Servisi

 

Antalya Beko Teknik Servisi olarak; garantili beyaz eşya servis hizmeti vermekteyiz. Ayrıca yetkili servis kalitesinde hizmet vererek en kaliteli işlere imza atmış bulunmaktayız. Bu nedenle servisimizin önceliği sizlerin memnuniyetini sağlamaktır.

 Beko klima, buzdolabı, televizyon, çamaşır ve bulaşık makinesi, derin dondurucu tamiri-bakımı ve montajını yapmaktayız. Ayriyeten merkezi konumumuzdan ötürü aynı gün içerisinde ustalarımız tamire gelmektedir.

Antalya Bosch Servisi hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz

 Ek olarak; piyasadaki fahiş fiyatlara nazaran daima bütçeye dost fiyatlandırmalarımız mevcuttur. Ayrıca parça değişimleri orijinal parçalar ile yapılmaktadır. Bundan dolayı aynı sorunu bir daha yaşamazsınız.

 Son olarak işçiliklerimiz ve yedek parçalar 1 yıl garanti kapsamındadır. Bu nedenle kaliteli hizmetten faydalanmak için bizleri arayabilirsiniz.

 İletişim numaralarımız:

0242 344 53 44 – 0535 560 43 59

Antalya Beko Servisi

 Antalya Beko Klima Servisi

İşinde uzman profesyonel ekibimiz ile Antalya Beko Klima Servisimiz ihtiyacınız olduğunda her an yanınızda. Bu nedenle bizleri aradığınız takdirde arıza kaydınızı oluşturabilirsiniz. Ayrıca ustalarımız aynı gün içerisinde sizleri ziyaret etmektedirler.

 •  Beko klima hata kodu veriyor,
 • Klima soğuk hava üflemiyor,
 • Beko klima su damlatıyor,
 • Klima temizliği yapılmadı,
 • Beko klima hiç çalışmıyor.

 Bunlara benzer sorunlarla her Beko klima sahibi karşılaşabilir. Bu nedenle klimalarınızın düzenli olarak bakıma ihtiyaç duyduğunu hatırlamalısınız. Bundan dolayı düzenli olarak bakımının yapılması performansının iyiliği açısından şarttır.

Antalya Viessmann Servisi hizmetlerine devam ediyoruz.

 Uzman kadromuz Beko klima bakımlarınızı ve tamirini en usta şekilde titizlikle gerçekleştirmektedirler. Ek olarak, ustalarımız her işlem sonunda fatura ve fiş kesimi yapmaktadırlar. Bu nedenle en ufak bir sorunda garanti kapsamında olmaktadır.

0242 344 53 44

0535 560 43 59

 Antalya Beko Klima Servisi

Antalya Beko Buzdolabı Servisi

Buzdolabı kullanımda en çok tercih edilen markalardan biri Beko’dur. Bu nedenle bu kadar sık kullanım ardında sorunları da getirmektedir. Ayrıca Beko marka buzdolabı arızalandığı zaman size en yakın teknik servis bulma ihtiyacınız olur.

 Bundan dolayı servisimiz mevkii olarak Antalya’nın merkezinde olup her mahalle ve ilçeye en kısa sürede ulaşmaktadır. Ayrıca servis çalışanlarımız Beko buzdolabı hususunda özel olarak eğitim almış ve deneyimli kişilerdir.

Antalya Yetkili Servis için tıklayabilirsiniz.

 Ek olarak servisimizin yetki belgeleri tamdır. Yetki belgeleri tam olmayan servislere itibar etmemelisiniz. En önemli husus ise siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti her şeyden önce gelmektedir. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti garantisi vermekteyiz. Bu nedenle ustalarımız işlerini yaparken kesinlikle maske ve mesafeye önem göstermektedirler.

0242 344 53 44

0535 560 43 59

Antalya Beko Buzdolabı Servisi

 Antalya Beko Televizyon Servisi

Televizyon tamiri ustalık gerektiren bir konudur. Çünkü televizyonlar diğer beyaz eşyalar gibi değildir. Bu nedenle gündelik hayatımızın tam ortasında duran bu teknolojik cihazlara profesyonel kişiler tarafından bakılması gerekir.

 Öncelikle Antalya Beko Televizyon Servisi olarak; ustalarımız ve işçiliklerimiz konusunda garanti veriyoruz. Ayrıca teknik servis olarak aynı gün yerinde arıza tespiti yapmaktayız.

 Manavgat, Konyaaltı, Döşemealtı, Gazipaşa, Aksu ve her ilçeye hızlı ve güvenilir hizmet sağlamaktayız.

Antalya Vaillant Servisi 7/24 hizmet veriyor.

 Ek olarak; garanti süresi biten ve arızalanan televizyonlarınıza en uygun fiyat garantisi vermekteyiz. Bu nedenle bizleri arayarak sorularınızı iletebilir ve arıza kaydı oluşturabilirsiniz.

 Son olarak; bu denli titizlik ve incelik isteyen bir işte en kaliteli ekipmanları kullanmaktayız. Çünkü önceliğimiz sizlerin memnuniyetidir.

0242 344 53 44

0535 560 43 59

 Antalya Beko Televizyon Servisi

Antalya Beko Çamaşır ve Bulaşık Makinesi Servisi

Yaşam alanlarımızda en çok tercih ettiğimiz beyaz eşyalar çamaşır ve bulaşık makineleridir. Bu kadar çok sık kullanımdan dolayı bu makinelerin zaman zaman arıza vermesi kaçınılmaz bir durumdur. Antalya Beko çamaşır ve bulaşık makinesi servisi olarak 7 gün 24 saat tamir-bakım hizmeti vermekteyiz.

 •  Beko çamaşır makinesi sıkma yapmıyor,
 • Çamaşır makinesi tamburu dönmüyor,
 • Beko çamaşır makinesi kapağı açılmıyor,
 • Çamaşır makinesi su akıtıyor,
 • Beko bulaşık makinesi sıcak su gelmiyor,
 • Bulaşık makinesi deterjanı almıyor.

Antalya Yetkili Servis hakkında detaylı bilgi almaya ne dersiniz?

Beko bulaşık makinesi pervaneleri dönmüyor. Bu sorunlarla sık sık karşılaşabilirsiniz. Bu nedenle kesin ve kaliteli arıza çözüm için bizlerle iletişim kurmanız yeterli olacaktır. Son olarak diğer servislere nazaran fiyatlarımız daima en uygundur.

0242 344 53 44

0535 560 43 59

Antalya Beko Çamaşır ve Bulaşık Makinesi Servisi

Antalya Beko Derin Dondurucu Servisi

Derin dondurucular buzdolabı çalışma sistemine sahip gıdalarımızı uzun süre muhafaza ettiğimiz teknolojik cihazlardır. Bu nedenle arızalanması durumunda öncelikle gıdaların bozulmaması için içi boşaltılmalı ve fişi çekilmelidir. Aksi takdirde ciddi sorunlar ortaya çıkabilir.

 Antalya Beko Derin Dondurucu Teknik Servisi olarak; en kısa sürede sizlerin yardımına koşmaktayız. Ayrıca gezici ve donanımlı ekipmanlarıyla araçlarımız her türlü ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Bu nedenle uzman kadromuz sayesinde yerinde arıza onarım ile problemler ortadan kalkmaktadır.

Antalya Arçelik Servisi yüzde yüz müşteri memnuniyeti elde ediyor.

 Teknik servis olarak kendimizi daima en iyiye odaklayarak geliştirmeye devam ediyoruz. Bu nedenle prensiplerimiz hususunda önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Ardından en kaliteli işlere imza atmaktır. Son olarak teknik servisimiz her işlem sonunda fatura kesmektedir. 

0242 344 53 44

0535 560 43 59

Antalya Beko Derin Dondurucu Servisi

Bir Cevap Yazın

Hemen Arayın
%d blogcu bunu beğendi: