Antalya ECA Servisi

Antalya ECA Servisi

Antalya ECA Servisi uzun yıllardır Antalya’da hizmet vermektedir. Ayrıca haftanın her günü hızlı servis imkanı mevcuttur. Eğer kombi ve klimanızda teknik bir sorun yaşıyor veya bakım yaptırmak istiyorsanız mutlaka bizimle iletişime geçiniz. 

Antalya Fellini Servisi hizmetlerine de devam ediyoruz.

Yüzde yüz müşteri memnuniyeti için yedek parça değişimlerinde kullanılan parçalar tamamen orijinaldir. Ayrıca ECA yedek parça değişimi gerçekleştirilince +1 yıl garanti imkanı sunuyoruz. Böylelikle olası bir sorunda ücretsiz tamir için servis talep edebilirsiniz.

Güler yüzlü kombi tamiri ve klima tamiri konusunda uzman ekibimiz en profesyonel hizmetleri verecektir. 

Antalya tamir servisi hizmetleri verdiğimiz ilk günden beri asla olumsuz yorum almadık çünkü işimizin en iyisini yaptık. 

Antalya ECA Servisi

Antalya ECA Kombi Tamiri

Kombinizde zamanla çeşitli sorunlar yaşayabilirsiniz. Öncelikle bunun sebebi kullanıcı hataları olabiliyor. Ardından düzenli bakım yaptırılmayan kombiler arıza verebiliyor. Bununla beraber teknik sorunlar devreye giriyor.

ECA kombi kullanıcısıysanız ve problem yaşıyorsanız servisimize ulaşarak sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. 

Antalya Daikin Servisi size en iyi hizmetleri veriyor.

Antalya ECA kombi tamircisi olarak uygun fiyat garantisi vererek asla bütçenizi zorlamıyoruz. ECA yetkili servislerin gereksiz fazla olan ücretleri bir hayli can sıkıcı olabiliyor. Antalya ECA teknik servisi ise sizlere kusursuz bütçenizi zorlamadan hizmet veriyor.

Antalya ECA kombi bakımı da yaptırarak kombinizin ömrünü uzatabilir ve problemlerin önüne geçersiniz. 

Yapılan bütün işlemlerin ardından mutlaka servisimizden fatura isteyiniz.

0 242 344 53 44

0 535 560 43 59

Antalya ECA Kombi Tamiri

Antalya ECA Klima Servisi

Bildiğimiz üzere Antalya’nın sıcak hava şartlarından dolayı bir hayli çok klima kullanılmaktadır. Klimalar zamanla bozulabilir ve durum oldukça can sıkıcı bir hal alabilir. Fakat Antalya ECA klima tamircisi ile bu sorun ortadan kalkar.

  • Eğer klimanızın iç fanı veya dış fanı arızalandıysa;
  • ECA klima gürültülü çalışıyorsa,
  • ECA klima su damlatıyorsa,
  • Veya ECA klima sıcak hava üflemiyorsa
  • ECA Klima soğuk hava üflemiyorsa;

Bununla beraber diğer yaşanan problemler için servisimiz cumartesi ve pazar dahil olmak üzere hizmet vermektedir. Çağrı merkezi çalışanlarımız sizin için arıza kaydı oluşturduktan sonra en kısa süre içinde servisimiz ulaşacaktır.

Antalya Buzdolabı Servisine göz atabilirsiniz.

ECA klima bakımı için de bizimle iletişime geçebilirsiniz. Klima bakımı yaptırarak bir çok sorunun önüne geçmiş olursunuz.

0 242 344 53 44

0 535 560 43 59

Antalya ECA Klima Servisi

Bir Cevap Yazın

Hemen Arayın
%d blogcu bunu beğendi: