Aydın Beyaz Eşya Servisi

AYDIN BEYAZ EŞYA SERVİSİ

Aydın Beyaz Eşya Servisi ustalarımız pazar günleri de dahil olmak üzere haftanın her günü hizmet sağlamaktadır. Arçelik , Beko, Vestel , Profilo , Aeg , Sıemens , Bosch , Regal , Altus , Samsung , Arıston , Seg , Domınox, LG , Hotpoınt , Sımfer , Blanko , Termikel , Arzum , Demirdöküm , Baymak gibi tüm garantisi bitmiş markaların her türlü teknik arıza , tamir onarım ve bakımlarını yetkili bayiye istinaden teknik servis olarak piyasaya göre en uygun fiyatlarla hizmet sağlamaktayız. İşin ehli olan ustalarımız ile sizlere hızlı ve çözüm odaklı hizmet sağlayan servisimize dilerseniz web sitesi üzerinden dilerseniz de 0535 570 30 14 numaramızdan bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz. Aydın Beyaz Eşya Servisi ustalarımız taktıkları her orjinal parçaya 1 yıl parça garantisi vermektedir. Ve yaptıkları her işleme işçilik garantisi sağlamaktadırlar. 

Aydın geneline hizmet veren geniş ağa sahip olan Aydın Beyaz Eşya Servisi ustalarımız pazar günleri de dahil olmak üzere haftanın her günü siz değerli müşterilerimize en uygun fiyatlarla servis imkanı sağlamaktadır. Aydın Beyaz Eşya Servisi ustalarımız işin ehli olan ustalarımızdır. Yıllardır Aydın Beyaz Eşya Servisi olarak bizlerle birlikte çalışmaktadırlar. Aydın Beyaz Eşya Servisimiz işin ehli olan ustalar ile haftanın her günü sizlere hizmet sağlamaktadır.

Yazın turizmiyle meşhur Aydın ilimizde, şüphesiz en sık kullanılan beyaz eşyalardan biri klimadır. Yazın sıcaklar, özellikle Aydın ilimiz için hayat koşullarını zorlaştırabilmekte ve iş hayatında da verimliliği azaltabilmektedir.

Yazın bunaltıcı sıcağından korunabilmek ve serin bir ev ortamı sağlayabilmek için klimamızın arızasız ve düzgün bir şekilde çalışması gerekmektedir.

Arızalı klimalar için iyi bir klima teknik servisi çağırmak, arızalı klimadan ötürü oluşacak problemleri engeller ve evinizde konforlu vakit geçirebilmenizi sağlar.

Aydın Beyaz Eşya Servisi ustalarımızın hizmet vermiş olduğu ilçeler şu şekildedir;

Efeler (Merkez ilçe)

Bozdoğan

Buharkent

Çine

Didim

Germencik

İncirliova

Karacasu

Karpuzlu

Koçarlı

Köşk

Kuşadası

Kuyucak

Nazilli

Söke

Sultanhisar

Yenipazar

Bir Cevap Yazın

Hemen Arayın
%d blogcu bunu beğendi: