Balçova İzmir Su Tesisatçı | Sıhhi Tesisatçı Ahmet Usta

Balçova İzmir Su tesisatçı | sıhhi tesisatçı Ahmet Usta 0232 262 00 33

Balçova İzmir Su Tesisatçı | Sıhhi Tesisatçı Ahmet Usta 0232 262 00 33

0232 262 00 33      

 

0532 059 23 56

Balçova İzmir Su Tesisatçı | Sıhhi Tesisatçı Ahmet Usta
Balçova İzmir Su Tesisatçı  Sıhhi Tesisatçı Ahmet Usta

 

İzmir’in bilindik ilçelerinden olan Balçova’da sınırsız ve güvenli hizmet garantisi veriyoruz Gider Tıkanıkları banyo mutfak ve lagar tıkanıklarını sorun olmaktan çıkarıyoruz. Tadilata maruz kalmadan ekstra tadilat bedeline bütçenizi harcamadan teknolojik cihazlarımız ve sistemimizle hizmet veriyoruz.

Balçova İzmir Su Tesisatçı | Sıhhi Tesisatçı Ahmet Usta  Mutfak Giderlerini Nasıl açıyoruz;

makinalarımızda bulunan kameralar sayesinde tıkanan mutfak borularını açmak oldukça basit bir işlemdir ve robot makinaların diğer bir avantajı ise kırma dökme işlemi olmaksızın sizi masrafsız bir şekilde bu sorundan kurtarmaktır. uzman kadromuzla sorunlarınızı çözmekteyiz. Balçova İzmir Su Tesisatçı | Sıhhi Tesisatçı Ahmet Usta 0232 262 00 33

Balçova İzmir Su Tesisatçı | Sıhhi Tesisatçı Ahmet Usta ile Banyo Giderlerinizi Nasıl Temizliyoruz?

Banyo gibi kişisel bakımın yapıldığı yerler, gider tıkanıklıklarının en çok görüldüğü alanlardır. Sürekli sorun yaratan bir banyo gideriniz var ise kurtulmak istiyorsanız bu yazı sorunlarınızın çözümü olacaktır. Banyo giderlerinin neden tıkandığına değinelim önce; bazen sabun köpüğü kalıntıları bazen ise saç ve sakal birikintileri banyo giderinizi tıkayan bir etkendir. Kırma ve dökme işlemi olmadan Balçova İzmir Su Tesisatçı | Sıhhi Tesisatçı  Ahmet Usta olarak sorununuzu borularınıza yerleştirdiğimiz kameralardan alınan görüntülerinizle çözmekteyiz.

Cihazla Su Kaçağını Nasıl Yapıyoruz:

Evinizde büyük tadilat hasarları bırakmadan gelişen teknolojimizin imkânlarından faydalanarak su kaçağı bulma dedektörleri doğrultusunda sorununuzu hemen çözüyoruz.

Tesisat Ve Sıhhi Tesisat Fiyatlarımız Nasıl;

Bulunduğunuz bölgenin en uygun tesisat ve sıhhi tesisat servisi olduğumuzu temin ederiz. İletişim adreslerimizden olan 0232 262 00 33 nolu telefonumuzdan ve 0532 059 23 56 nolu Whatsapp iletişim hattımızdan ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bir önceki makalemiz olan Üçyol Tesisat konulu makalemizi okumak ister miydiniz?

 

 

Bir Cevap Yazın

Hemen Arayın
%d blogcu bunu beğendi: