Bursa Çamaşır Makinesi Tamircisi

Bursa Çamaşır Makinesi Tamircisi

Bursa Çamaşır Makinesi Tamircisi olarak; her marka ve model çamaşır makinesi için garantili servis hizmeti sunmaktayız. Ayrıca merkezi konumumuz itibariyle ulaşım kolaylığımız vardır. Bu nedenle haftanın her günü istediğiniz saatlerde sizlerle buluşmaktayız.

Bunlara ilaveten yetkili servis kalitesinde sunduğumuz hizmetler ile her zaman kalitede öncü olmayı başarıyoruz.

Çalışanlarımız tecrübeli teknisyenler olup daima iş ve işçilik garantisi sunmaktayız. Bu nedenle işlem bitiminde sizlere verilen faturaları sakladığınız takdirde 1 yıl boyunca garanti hizmetimiz vardır.

Bursa Klima ve Soğutma Sistemleri hakkında bilgi alabilirsiniz

Ek olarak servisimiz bünyesinde çalışan herkesin yetki belgeleri tam olup donanımlı kişilerdir. Ayriyeten önceliğimiz siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.

Bundan dolayı her işlemi titiz bir şekilde ve temizlik kurallarına uygun olarak gerçekleştirmekteyiz. Bizlerle 0224 250 16 06 numaralı hattan iletişim kurabilirsiniz.

Bursa Çamaşır Makinesi Tamircisi

Bursa Çamaşır Makinesi Tamir-Bakım Servisi

Günümüzde oldukça sık kullanılan çamaşır makinesi zaman zaman arıza verebilmektedir. Bu nedenden dolayı size en yakın güvenilir bir servis bulma ihtiyacı duyabilirsiniz. Çünkü kaliteli servis makinenizin ömrü açısından önemli bir faktördür.

Örnek verecek olursak;

  • Çamaşır makinesi tamburu dönmüyor,
  • Bosch çamaşır makinesi su akıtıyor,
  • Arçelik Çamaşır makinesi hiç çalışmıyor.

Bursa ilimizin merkezinde bulunan servisimiz sizlere tamir ve bakım hizmeti sunmaktadır. Ayrıca işinde uzman çalışanlarımız ile sorunlar ana kaynağından çözülmektedir. 

Bursa Sanayi Tipi Dolap Tamircisi olarak hizmetlere devam ediyoruz.

Bursa Çamaşır Makinesi Tamircisi aynı gün servis imkanı sunuyor.

Ek olarak, her türlü arıza sizleri üzse de çözülemeyecek arıza yoktur. Bundan dolayı gönlünüz rahat bir şekilde ustalarımıza makinelerinizi emanet edebilirsiniz. 

Son olarak ise; işlem sonrasında bir sorun yaşadığınız takdirde ücretsiz olarak servisimize başvurabilirsiniz. 

Bursa Çamaşır Makinesi Tamir-Bakım Servisi

Bursa Çamaşır Makinesi Beko-Arçelik-LG-Vestel-Bosch Servisi

Çamaşır makinesi servisi olarak Beko, Arçelik, LG, Vestel, Bosch marka makinalar hususunda tamir bakım hizmeti vermekteyiz. 

Öncelikle Servisimiz Bursa ilimizin merkezinde olup her ilçeye kolay ulaşım sağlanmaktadır. Bu nedenle hafta sonları da dahil olmak üzere her gün servisimize ulaşabilirsiniz.

Ayrıca teknik servisimiz deneyimli teknikerleri bünyesinde barındırarak daha kaliteli hizmet sağlamaktadır.

Antalya Toshiba Servisi için tıklayabilirsiniz.

Ek olarak yapılan işler ve işçiliklerimiz 1 yıl boyunca garanti kapsamındadır. Ayrıca değiştirilen her yedek parça değişimi orijinal parça ile yapılmaktadır. Bundan dolayı sorunlarınız bir daha meydana gelmemektedir.

Ayrıca Hızlı ulaşım ağı ve donanımlı araçlarımızla sizlerin memnuniyetini sağlamak için çabalıyoruz. 

Son olarak çağrı merkezimizi arayarak her türlü konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

0224 250 16 06

Bursa Çamaşır Makinesi Beko-Arçelik-LG-Vestel-Bosch Servisi

Bursa Çamaşır Makinesi Altus-Electrolux-Profilo-Samsung-Siemens Servisi

Servisimiz; Altus, Electrolux, Profilo, Samsung, Siemens dahil olmak üzere her marka ve model çamaşır makinesi tamiri yapmaktadır.

Öncelikle söylememiz gerekir ki çamaşır makinesi ev ve işyerlerinde temizlik açısından büyük öneme sahiptir. Bu nedenle arıza vermemesi için düzenli olarak temizliği yapılmalıdır. Aksi takdirde istenmeyen sonuçlar ortaya çıkar.

Ayrıca çamaşır makinesi bakımı ve temizliği de önemli etkenler arasındadır. Çünkü temizliği yapılmayan makine zamanla arıza verebilir. En kötü sonuçları da motorun arızalanması durumunda görebiliriz.

Antalya Sunny Servisi hizmetlerine devam ediyor.

Böyle bir durumla karşılaşmamak için servisimizi arayarak temizliği konusunda yardım alabilirsiniz.

Ayrıca servisimiz aynı gün yerinde arıza onarım işlemi yapmaktadır. Son olarak Bursa’nın neresinde olursanız olun 0224 250 16 06 numaralı hattan bizlere ulaşabilirsiniz. En kısa sürede yanınızda olacağız.

Bursa Çamaşır Makinesi Altus-Electrolux-Profilo-Samsung-Siemens Servisi

Bursa Çamaşır Makinesi Yedek Parça Servisi

Bursa ili merkezinde bulunan servisimiz her marka ve model çamaşır makinesi yedek parça temini ve parça değişimi hususunda hizmet vermektedir. Öncelikle şunu belirtmek istiyoruz ki en uygun fiyatlarla orijinal yedek parça değişimi yapılmaktadır.

Antalya Profilo Servisi için detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ayrıca işinde uzman ekibimiz aynı gün içerisinde arıza çözümü için sizlere ulaşmaktadır.

Ek olarak servis olarak yetkili servis kalitesinde garantili servis hizmet sunmaktadır. Bu nedenle değişim ve yapılan her işlemde fatura ve fiş kesimi yapmaktayız.

Önceliğimiz siz değerli müşterilerimize daha kaliteli hizmet sağlamaktır. Bundan dolayı çalışanlarımız temizlik ve titizlik kurallarına uygun olarak hareket etmektedir.

Bizlere 7/24 ulaşabilir en kaliteli teknik servis hizmetinden yararlanabilirsiniz. Son olarak geniş servis ağımız ile her mahalle ve ilçeye ulaşımımız vardır.

Bursa Çamaşır Makinesi Yedek Parça Servisi

Bursa Çamaşır Makinesi Arızaları 

Çamaşır makinesi su almıyor ise; öncelikle musluk kontrol edilmelidir. Ardından hortumlar düzeltilmelidir. Filtre temizliğinin yapılması gerekir.

Çamaşır makinesi suyu boşaltmıyor ise; Boşaltma hortumunun düzgün bir biçimde olduğunun tespiti yapılmalıdır. Ayrıca pompa motoru bozulmuş olabilir.

Çamaşır makinesi titreşim yapıyor ise; İlk olarak makinenin ayakları kontrol edilmelidir. Ardından fazla çamaşır varsa azaltılmalı. Burada önemli olan nokta makinenin dengede kalmasını  sağlamaktır.

Antalya LG Servisi uygun fiyat garantisi veriyor.

Çamaşır makinesi çok gürültülü çalışıyor ise; Öncelikle tambur yatağı kontrol edilmelidir. Rezistans arızalanmış olabilir. Teknik bir servis çağırmanız gerekebilir.

Çamaşır makinesi deterjan almıyorsa; ilk olarak su basıncı kontrol edilmelidir. Bazı durumlarda ise su giriş vanaları arızalı olabilir. Bu durumda uzman birinin görmesi gerekir.

0224 250 16 06

Bursa Çamaşır Makinesi Arızaları 

Bir Cevap Yazın

Hemen Arayın
%d