Bursa Demirdöküm Servisi

Bursa Demirdöküm Servisi / Klima-Kombi Tamiri

Bursa Demirdöküm Servisi olarak; yetkili servis kalitesinde hizmet vermeye devam ediyoruz. Öncelikle bizler her zaman müşteri memnuniyetini öncelik olarak ilke edindik. Bu nedenle de hızlı ve kesin çözümler üretiyor aynı zamanda da bütçeye dost fiyatlandırmalar yapıyoruz.

Profesyonel ekibimiz Demirdöküm kombi ve klima tamirini en ince ayrıntısına kadar bilmektedir. Ayrıca teknolojik ekipmanlarla donanmış araçlarımız aradığınız takdirde en kısa sürede sizlere ulaşmaktadır.

Bursa Alarko Servisi hakkında bilgi alabilirsiniz. .

Bursa ilimizin her bölgesine aynı gün servis hizmetimiz bulunmaktadır. Ek olarak; cihazlarınızın sağlığı açısından düzenli olarak her yıl en az 2 kere bakım yaptırmalısınız. Aksi takdirde kombi ve klimalar istenilen performansı vermeyebilir.

Bizlere 0 224 250 16 06 numaralı hattan ulaşabilirsiniz. Ayrıca soru ve görüşlerinizi her zaman iletebilirsiniz.  

Bursa Demirdöküm Servisi

Bursa Demirdöküm Klima Tamir Servisi

Bursa Demirdöküm Klima Tamir Servisi olarak; her model Demirdöküm klima onarımını yapmaktayız.

Demirdöküm klimalar en çok tercih edilen markalardan bir tanesidir. Bu nedenle çok fazla kullanım arızalanmasına ya da sorun yaşamanıza neden olabilir. Ayrıca klima arızaları kullanıcı kaynaklı olabileceği gibi teknik nedenlere bağlı olarak da ortaya çıkabilir.

Özellikle düzenli olarak bakımı yapılmamış klimalar daha çok arızalanmaktadır. Çünkü üstünde biriken toz, kir yahut içerisinde olan başka nedenler performansı düşürür.

Her türlü donanıma sahip ustalarımız ile klimalarınız ilk aldığınız günkü olacaktır. Çünkü bizler her zaman arızanın ana kaynağını bulup bir daha olmaması için büyük bir titizlikle çalışmaktayız. Bu nedenle de ustalarımızın her iş özel bir işçilik ürünüdür.

Bununla beraber İzmir Klima Arıza Tamircisi hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ayrıca en önem verdiğimiz husus ise sizlerin alınan hizmetten memnun olmasını sağlamaktır. Çünkü müşteri memnuniyeti bizim prensibimizdir.

Bursa Demirdöküm Klima Tamir Servisi

Bursa Demirdöküm Klima Bakım Servisi

Klimanızın ilk günkü performansını sağlamasını istiyorsanız her yıl en az 1 kere bakım yaptırmalısınız. Çünkü bakım yapılmayan klimalar daha çabuk arızalanabilir ve ömrü kısalabilir. Bu nedenle bakım yaptırırken ilk dikkat edilecek nokta servisin izin belgelerinin tam olmasıdır.

İşte bu noktada Bursa Demirdöküm Klima Bakım Servisi olarak her zamanki gibi en kaliteli hizmeti sunmaktayız. Çünkü servisimizin yetki belgeleri tam olup profesyonel bir ekipten oluşmaktadır.

Bursa Ariston Servisi hizmet vermeye devam ediyor.

Bizlere ulaştığınız andan itibaren klimalarınızın takibini yapmaktayız. Böylelikle klimalarınız daima bakımlı olmuş olur. Ayrıca sizlere sunduğumuz cazip fiyatlar ile bütçeniz hiçbir zaman sarsılmaz.

Demirdöküm klima modellerinin hepsinde ustalaşmış olan ekip elemanlarımız sayesinde en güvenilir hizmeti almaktasınız. Üstelik her yere sıkıntısız ulaşımımız ile aynı gün hizmetimiz mevcuttur.

Bursa Demirdöküm Klima Bakım Servisi

Bursa Demirdöküm Kombi Tamir Servisi

Demirdöküm kombi arıza tamiri, onarımı konusunda uzman ve eğitimli personellerimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz. Öncelikle bizlere ulaştığınız andan itibaren en kısa sürede ziyaretlerimizi gerçekleştiriyoruz. Ardından kombinizin arızasını tespit edip sizleri bilgilendiriyoruz. Böylelikle yapılacak olan her şeyden haberdar olmuş oluyorsunuz.

Ayrıca işlemlerimiz esnasında gerçekleşen işçilik ve orijinal yedek parçalar 1 yıl garantilidir. Garantili kombi tamir onarım hizmeti sunuyoruz. Bu nedenle sektörde en çok tercih edilen servisler arasındayız.

Bursa Bosch Servisi makalemize göz atabilirsiniz.

Ek olarak teknolojik donanımlı araçlarımız ile 7 gün 24 saat çalışmaktayız.

Önem verdiğimiz ilk konu müşterilerimizin aldığı hizmetten memnun kalmasıdır. Bu nedenle bizleri 0 224 250 16 06 numaralı hattan her zaman arayabilir, soru ve görüşlerinizi bizlere iletebilirsiniz.

Bursa Demirdöküm Kombi Tamir Servisi

Bursa Demirdöküm Kombi Bakım Servisi

Demirdöküm kombileriniz az mı ısıtıyor ya da sıcak su gelmiyor mu? Bursa Demirdöküm Kombi Bakım Servisi olarak; kombileriniz her türlü bakımını yapmaktayız. Böylelikle cihazlarınız ilk günkü gibi performans sağlayacaktır.

Fan temizliği, filtrelerin temizliği, sıcaklık sensör direnç ölçümü, çakmakların ayarları, yanma odasının temizliği, ateşleme sisteminin yeniden düzenlenmesi. Bunlar cihazınızın daha kaliteli işleve sahip olması için yapılması gereken bakımlardır.

İzmir Termodinamik Servisi de hizmetlerine devam ediyor.

Ayrıca bizler yetkili servis kalitesinde hizmet vererek sizlere en yüksek kalitede bakım hizmeti sunuyoruz. Bu nedenle de yetkili servislere nazaran her zaman en uygun fiyatlar ile bütçenizi zorlamıyoruz.

Özellikle tasarruf ve kaliteli bir ısınma için kombi bakımını ihmal etmeyin. Aksi takdirde daha çok maliyetli sonuçlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Bursa Demirdöküm Kombi Bakım Servisi

 

Demirdöküm Kombi Arızaları

F0 Arıza veya hata kodu: Su basıncının düşük olduğunu gösterir. Bu durumda su basıncı 1-2 bar aralığına getirilmesi gerekir.

F1 Arıza ya da hata kodu: Aşırı ısınma olduğu zaman bu uyarı çıkar.

F2 Hata ya da arıza kodu: Ntc sensörü arızalı olduğunda bu hata belirir. Bu nedenle sensörün değiştirilmesi gerekir.

F3 Arıza Kodu: Hava prosestatında arıza var demektir. Bu yüzden prosestatın tamiri veya değişimi problemin çözülmesini sağlayacaktır.

F4 Arıza veya hata kodu: Ateşlemede sorun vardır.

F6 Arıza veya hata kodu: Kalorifer sensörü devresinde bir sorun vardır. Böyle bir durumda servisin çağrılması gerekir.

F10 Arıza Kodu: Basıncın düşük olduğunu gösterir.

F11 Arıza Kodu: Anakartın arızalı ise bu uyarı belirmektedir.

İzmir Yetkili Servis hakkında bilgi alabilirsiniz.

0 224 250 16 06

Demirdöküm Kombi Arızaları

Bursa Demirdöküm Servisi Hizmeti Verdiğimiz Bursa’daki İlçeler;

 • Büyükorhan
 • Gemlik
 • Gürsu
 • Harmancık
 • İnegöl
 • İznik
 • Karacabey
 • Keles
 • Kestel
 • Mudanya
 • Mustafakemalpaşa
 • Nilüfer
 • Orhaneli
 • Orhangazi
 • Osmangazi
 • Yenişehir
 • Yıldırım

Bir Cevap Yazın

Hemen Arayın
%d blogcu bunu beğendi: