Goztepe-tesisatci-izmir-sihhi-tesisat-ahmet-usta

Göztepe Su Tesisatçı|Sıhhi Tesisatçı Ahmet Usta 0232 262 00 33      

Göztepe Su Tesisatçı |Sıhhi Tesisatçı Ahmet Usta 0232 262 00 33      

0232 262 00 33      

0532 059 23 56

Goztepe-tesisatci-izmir-sihhi-tesisat-ahmet-usta
Goztepe-tesisatci-izmir-sihhi-tesisat-ahmet-usta

 

Kameralı Cihazlarla Su Kaçağı Tespitini Nasıl Yapıyoruz?

İzmir Gaziemir’de de hizmet vermekteyiz. Öncelikle banyonuzda fayans ve dolapları kırıp tadilat yaptırma masraflarına son. Ekibimiz tüm borularınızın içine kamera yerleştirerek, hasarlı, kırılan ve sorun yaratan yerleri tespit eder. Kameralı cihazlarımız ile tespit edilen su kaçağı arızası kolayca onarılır ve günler süren tadilat işlemleri sizi meşgul etmez. Su kaçağınız ister temiz su giderlerinden olsun isterse dış giderlerden olsun sorunu kolayca bulup çözmekteyiz.  Uzman personellerimiz haftanın yedi günü çalışır. Dilediğiniz gün ve saate randevu oluşturarak sorunlarınızı kısa sürede çözebilir. Göztepe Su Tesisatçı |Sıhhi Tesisatçı Ahmet Usta

 Tıkanıklık açmak için neler yapıyoruz?

Bazen Lavabo banyo mutfak gibi yerlerde meydana gelen tıkanıklıklar korkulu rüyamız haline gelir. Banyo,Mutfak ve Lagar tıkanıklıklarının boruların içerisine yerleştirdiğimiz cihazlar ve kimyasal ilaçlar yardımıyla imha ederiz Göztepe Su Tesisatçı |Sıhhi Tesisatçı Ahmet Usta.

 

CİHAZLA SU KAÇAĞI TESPİTİ

Teknolojiyi her zaman yakından takip etmemiz işlerimizi hem kolaylaştırdığı gibi hem de zamandan büyük tasarruf sağlamaktadır. Eğer sizin de su kaçağı tespiti ihtiyacınız varsa Göztepe Su Tesisatçı |Sıhhi Tesisatçı Ahmet Usta tarafından ve işin ehli ustalarımızdan telefondan bilgi alabilir aynı gün ya da ertesi güne hemen randevu alabilirsiniz.

Fiyatlarımız nasıl?

Göztepe Su Tesisatçı |Sıhhi Tesisatçı Ahmet Usta  olarak bünyemizde çalışan bütün ustalarımızın alanında tecrübeli ve başarılı ustalar olduğunu temin ederiz.  İletişim için 0232 262 00 33 no’lu telefon numaramızdan ya da 0532 059 23 56 nolu whatsapp hattımızdan ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bir önceki makalemizde Gaziemir Tesisat konumuzu işledik okumak için tıklayın.

Bir önceki makalemizde Gaziemir Tesisat konusunu ele aldık hemen okuyun.

 

Bir Cevap Yazın

Hemen Arayın
%d blogcu bunu beğendi: