İzmir Kaçak Su Tespit ve Tamir

İzmir Kaçak Su Tespit Ve Tamir 0232 262 00 33

İzmir Kaçak Su Tespit ve Tamir 0232 262 00 33

0232 262 00 33

 

0532 059 23 56

İzmir Kaçak Su Tespit ve Tamir
İzmir Kaçak Su Tespit ve Tamir

Kırmadan Su Kaçağı Tespitini Nasıl Yapıyoruz?

İzmir’in her yerinde su kaçağı tespiti hizmeti vermekteyiz. Yeni nesil teknolojik cihazlarımız sayesinde sorunun ne olduğunu buluyoruz. Evlerinizde ya da işyerlerinizde oluşan su kaçakları büyük problemler oluşturmadan çözülmelidir;

  • Su sayacınız sürekli çalışıyor ise,
  • Ay sonu faturalarınız kabarık geliyor ise su kaçağından şüphelenmelisiniz.
  • Su kaçakları yüzünden evinizin duvarlarında ve tavanlarında oluşan kabarıklar ve su lekeleri zamanla rutubete ve kötü kokuya sebebiyet verebilir. Bunları önlemek için rutin tesisat işlemlerinizi de aksatmamanızı öneririz sizin için en doğru adresin biz olacağımızdan eminiz İzmir Su Kaçağı tespiti için buradayız.

Su Sızıntısı Giderirken Neler yapıyoruz?

Firmamız teknolojiyle içli dışlı bir firma olduğu için eski yönetimleri unutun. Tamamıyla gelişmiş bir teknoloji anlayışı benimsedik. Kırıp dökmeden bütün evinizin su kaçak tespitini yapmaktayız. Tahmine dayalı değil tamamıyla somut sonuçlar doğrultusunda tespitler oluşturuyoruz. İzmir Kaçak Su Tespit ve Tamir 0232 262 00 33

Fiyatlarımız ve Hizmet Anlayışımız;

Fiyatlarımız bulunduğunuz bölgenin en uygun ücretlendirmesine sahiptir. Bunun yanı sıra hızlı ve güvenilir hizmet anlayışını benimsemekteyiz.

 Dinleme Cihazlarımızla Su Kaçağını Nasıl Tespit ediyoruz?

Borularınızız içerisine yerleştirdiğimiz cihazlarla içeriyi dinleyerek somut bir sonuçla tadilat işlemlerine maruz kalmadan bir tespit oluştururuz. Bir önceki makalemizde Torbalı Tesisat konumuzu işledi okumak için tıklayın.

İzmir’de hizmet verdiğimiz yerler; Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı ve Urla ile birlikte 30 ilçemizdir.

 

 

Bir Cevap Yazın

Hemen Arayın
%d