Keçiören Regal Klima Servisi

Keçiören Regal Servisi 444 28 46 | Kurumsal Servis

Keçiören Regal Beyaz Eşya Servisi

Arıza ve Servis Kaydı İçin ;

444 28 46

Keçiören Beyaz Eşya Servisi

 

Beyaz eşyalar  her zaman evimizin en önemli aletleri arasında yer almaktadır. Beyaz eşya olmadan günlük rutin işlerimizi halletmek zor olabilir.Meydana gelen Regal beyaz eşya arızaları ev sahipleri için can sıkıcı olabilir.

Keçiören Regal Beyaz Eşya Servisi alanında uzman ustalar ile sizlere en iyi hizmeti vermektedir. Keçiörende bulunan servis ağımız sayesinde Keçiörenin neresinde olursanız olun aynı gün gezici servis araçlarımız ile Regal marka beyaz eşya ve klimalarınızın arıza, bakım, tamir ve orijinal parça değşimlerini sağlamaktayız. Aynı zamanda onarımını yaptığımız ürünlere  1 yıl parça ve işçilik garantisi vermekteyiz.

Bir tamirciye ya da teknik servise ihtiyaç duyduğunuz zaman Keçiören Regal Beyaz Eşya Servisimizden aynı gün hizmet alabilirsiniz.

Ayrıca Sincan Klima Servis içeriğimize de göz atabilirsiniz

Regal Buzdolabı Servisi Keçiören

444 28 46

regal buzdolabı servisi keçiören
regal buzdolabı servisi keçiören

 

Buzdolabının arızalanması can sıkıcı bir durumdur Özellikle yaz aylarında bozulan buzdolabının bir an önce tamir edilmesi gerekmektedir. Bu noktada Keçiören Regal Buzdolabı servisimiz geniş çalışma ağı ve alanında uzman ustalar sayesinde aynı gün evinize gelerek onarım yapmaktadır.

Tamiri yapılan Regal buzdolabınıza 1 yıl parça ve işçilik garantisi vermekteyiz. Servisimiz ; Regal buzdolabı arıza, bakım, tamir ve orijinal parça değişim hizmetleri sağlamaktadır.

Bir tamirciye yada teknik servise ihtiyaç duyduğunuz zaman Keçiören Regal Buzdolabı Servisimizden aynı gün hizmet alabilirsiniz.

Ayrıca Etimesgut Klima Servis içeriğimize de göz atabilirsiniz.

 

Keçiören Regal Klima Servisi

444 28 46 

Keçiören Regal Klima Servisi
Keçiören Regal Klima Servisi

Ankara yazları sıcak, kışları soğuk bir iklime sahip olduğu için klima  oldukça fazla kullanılan ev eşyaları arasında yer almaktadır. Klimalara sık sık bakım yapılmalıdır. Keçiören de Regal klimanız bozulduysa servisimizi aramanızı tavsiye ederiz. Regal klimanız arıza yaptığı zaman Keçiören Regal Klima Servisi aynı gün içerisinde gezici servis araçlarımız ve geniş kapsamlı çalışma ağı sayesinde siz sıkıntıya düşmeden sorunu ortadan kaldırmaya gelmektedir. Regal klimalarınızın klima bakım, petek temizleme, klima tamiri, montaj işlemleri tarafımızca aynı gün içinde evinize gelerek onarılmaktadır.

Onarılan ürünlere 1 yıl parça ve işçilik garantisi verilmektedir.

Ayrıca Pursaklar Klima Servis içeriğimize de göz atabilirsiniz

 

 

 

 

Bir Cevap Yazın

Hemen Arayın
%d