Keçiören Samsung Servisi 444 28 46 | Garantili Tamir Servisi

Keçiören Samsung Buzdolabı Servisi

Arıca ve Teknik Servis İçin ;

444 28 46

 

Buzdolapları hayatımızın vazgeçilmez ev aletleri arasında yer almaktadır. Hem yazları hem de kışları yiyecek ve içeceklerimizin bozulmadan saklanabilmesi için buzdolaplarına ihtiyaç duymaktayız. Haftanın her günü 24 saat çalıştırdığımız buzdolaplarımızın bakımını eksik etmemeliyiz

Samsung marka buzdolabınız bozulduğu, arıza yaptığı zaman ya da parça değişimi gerektiği zaman Keçiören Samsung Buzdolabı servisimizi aramanızı önermekteyiz.

Keçiörende bulunan Samsung Buzdolabı servisimiz geniş çalışma ağı ve servis araçları sayesinde siz aradığınız zaman aynı gün içinde alanında uzman  usatlarımız evinize gelerek onarım, bakım, parça değişimi yapmaktadır.

Keçiören Samsung Buzdolabı servisi olarak onarımını yaptığmız buzdolaplarına 1 yıl işçilik ve parça garantisi vermekteyiz.

Ayrıca Etimesgut Kombi Servisimize de göz atabilirsiniz.

 

Keçiören Samsung Beyaz Eşya Servisi

444 28 46 

Keçiören Samsung Beyaz Eşya Servisi
Keçiören Samsung Beyaz Eşya Servisi

Geçmişten günümüze beyaz eşyalar en çok kullandığımız ve olmazsa olmaz eşyalarımızın arasında gelmektedir. Buzdolabından çamaşır makinesine bulaşık makinesinden dondurucuya kadar beyaz eşyalar sıklıkla kullandığımız ve olması gereken eşyalar arasında yer almaktadır.

Keçiören Samsung Beyaz Eşya servisi olarak evinizde bulunan her türlü beyaz eşyaların bozulması , onarımı gereken durumlarda teknik servisimizi aramanızı önermekteyiz.

Keçiörende bulunan servis araçlarımız, geniş kapsamlı ağ çalışmamız ve alanında uzman ustalarımız sayesinde aynı gün evinize gelerek beyaz eşyanızın onarımını yapmaktayız. Onarımını yaptığımız beyaz eşyalarınıza 1 yıl işçilik ve parça değişim garantisi vermekteyiz.

Ayrıca Pursaklar Klima Servisimize de göz atabilirisniz

 

Keçiören Samsung Klima Servisi

444 28 46

Keçiören Samsung Klima Servisi
Keçiören Samsung Klima Servisi

Klimalar en çok tercih edilen, kullanılan ev eşyalarının başında gelmektedir. Yaz aylarında serinlemek için, kış aylarında ısınmak için klima kullanıldığı gözlemlenmektedir. Böyle sıklıkta kullandığımız ev aletinin bakımının sık sık yapılması gerekmektedir. Samsung klimanız bozulduğu takdirde servisimizi aramanızı önermekteyiz.

Keçiören Samsung Klima servisi olarak bakımını ve onarımını yaptığımız Samsung marka klimalarınıza 1 yıl parça ve işçilik garantisi vermekteyiz.

Keçiörende ki geniş çalışma ağımız ve servis araçlarımız sayesinde servsimizi aradığınız gün evinize gelerek alanında uzman ustalarımız sayesinde Samsung Klimanızın onarımı, bakımı, parça değişimi yapılmaktadır.

Ayrıca Sincan Klima Servisimize de göz atabilirsiniz

 

Bir Cevap Yazın

Hemen Arayın
%d blogcu bunu beğendi: