Keçiören Su Tesisatçısı| Uzman Servis Ustaları

Keçiören Su Tesisatçısı

Arıza ve Servis Kaydı İçin

444 28 46

Türkiye’nin bir çok bölgesinde hizmet verdiğimiz gibi Keçiören de hizmet vermekteyiz .Bulunduğumuz bölgede ki su kirliliğinden hepimiz haberdarız. Usta ve uzman olan tesisatçılarımız sayesinde sizler de artık hijyenik ve temiz su elde edebilirsiniz. Uzman ustalarımız Su tesisat arızaları ve onarımı, Su Tesisatı Kartvizit, Su Tesisatı ve İklimlendirme arızalarında servisimizi arayınız.

Kameralı Su Kaçağı Tespiti Yapma
Keçiören bölgesinde
su kaçağı konusunda çalışmalar yapıyoruz. Teknolojiyi her zaman yakından takip etmemiz hem bizim işlerimizi kolaylaştırdığı gibi hem de zamandan büyük tasarruf sağlamaktadır. Cihazlar sayesinde tespiti yaparken banyonuzda bulunan fayans ve dolaplarınızı kırıp ciddi tadilat ücretlerine ve temizlik problemlerine son veriyoruz, gelişen teknolojinin nimetlerinden faydalanan ekibimiz tüm borularınızın içine kamera yerleştirerek, hasarlı, kırılan ve sorun yaratan yerleri tespit eder. Bu tespit tahmini olarak değil görülerek yapılan bir tespittir. cihaz yerleştirilip hasar tespiti yapıldıktan sonra  boruların iç kısmında oluşan kırık ve çatlakları kimyasal ilaçlar yardımıyla boru içerisinde imha ediyoruz. Tüm bu işlemler aynı gün içerisinde yapılmaktadır.
Ayrıca mamak petek temizleme servisi içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Mutfak Gideri Açma Servisi

   444 28 46

Mutfak giderleri sürekli kullanımdan dolayı sık sık tıkanmaktadırlar, içerisinde bulunan yemek atıklarından dolayı hem koku hem de temiz mutfaklarımızın kirlenmesine sebep oluyor. Biz ihtiyaç duyduğunuzda bir telefon kadar uzağınızdayız üstelik aynı gün içerisinde verdiğimiz hizmetlerle her daim yanınızdayız.   Gelişmiş teknolojik aletlerimizden olan robot makinelerimizde bulunan kameralar sayesinde tıkanan mutfak lavabosu giderini açmak çok daha kolay olmaktadır. Bu robot makineler kırma dökme işlemi yapmadan boruların içerisinden gittiği için size ekstra bir tamir masrafı çıkarmayacaktır.
Ayrıca  sincan klima servisi içeriğimize de göz atabilirsiniz.

 

Aletle Su kaçağı Tespiti

444 28 46Keçiören Su Tesisatı
bünyesinde  çalışan alanında uzman ustalarımız haftanın 7 günü 24 saat çalışmaktadır. Ücretlendirme olarak hasarın tespiti ve durumuna göre planlanmış bir maliyet çıkarıp ödemenizi sağlıyoruz . Dilediğiniz gün ve saat ne ise gelerek size profesyonel su kaçağı tespiti hizmeti vermektedirler. Bize ulaşın, bütün sıhhi tesisat sorunlarınızı hızlı ve güvenli bir şekilde halledelim.
Ayrıca etimesgut klima servislerimize de göz atabilirsiniz..

Bir Cevap Yazın

Hemen Arayın
%d blogcu bunu beğendi: