Keçiören Teknik Servis 444 28 46 | 7-24 Acil Servis

Keçiören Beyaz Eşya Teknik Servis

444 28 46

Keçiören Beyaz Eşya Teknik Servis
Keçiören Beyaz Eşya Teknik Servis

Evlerimizde bulunan beyaz eşyalarımızı sıklıkla kullanmaktayız böyle sıklıkla kullandığımız eşyalarımızın bakımını düzenli şekilde yaptırmamız gerekir. Yaz ortasında bozulan buzdolabı ya da kış ortasında bozulan kombi can sıkıcı olabilir. Böyle bir sorunla karşı karşıya geldiğiniz güvenilir ve hızlı şekilde sonuç alabilmeniz açısından servisimizi aramanızı tavsiye etmekteyiz.

Keçiören Beyaz Eşya servisi olarak ne marka olursa olsun tüm beyaz eşyalarınızı alanında uzman ustalarımızı yönlendirerek bakımını, tamirini yapmaktayız. Geniş çalışma ağımız ve servis araçlarımız sayesinde  Keçiören‘in neresinde olursanız olun aynı gün arıza tespiti yapmaktayız. Onarımını yaptığmız beyaz eşyalarınıza servisimiz tarafından 1 yıl işçilik ve parça değişim garantisi vermekteyiz. Teknik servisimize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Etimesgut Klima Servisimize buradan ulaşabilirsiniz

 

Keçiören Kombi Teknik Servis

 444 28 46

Keçiören kombi teknik servis
Keçiören kombi teknik servis

Çoğumuz evimizde ısınma aracı olarak kombi kullanmaktayız. Bunun sebebi zahmetsiz ve temiz ısınma aracı olmasıdır. Özellikle kış soğuklarında sıklıkla kombi kullanmaktayız. Böyle sıklıkla kullandığımız kombilerimizin daha uzun ömürlü olabilmesi için bakımını düzenli yaptırmamız gerekmektedir. Bakıma, parça değişimine, tamir onarıma ihtiyaç duyduğunuz zaman servisimizi aramanızı öneririz

Keçiören Kombi Teknik Servis olarak geniş çalışma ağımız ve gezici servis araçlarımız ile Keçiören’in neresinde olursanız olun aynı gün arıza tespiti yapmaktayız.  Alanında uzman ustalarımız aynı gün evinize gelerek arıza tespiti ve onarım yapmaktadır. Onarımını yaptığımız tüm kombilerinize 1 yıl işilik ve parça değişim garantisi vermekteyiz.

Ayrıca Pursaklar Klima Servisimize de buradan ulaşabilirsiniz

 

Keçiören Klima Teknik Servis

444 28 46

Keçiören klima teknik servis
Keçiören klima teknik servis

Klimalar hem yaz aylarında hem de kış aylarında kullandığımız ev eşyalarımız arasında yer almaktadır. Ankara yazları sıcak kışları soğuk iklime sahip olduğu için ısınma ve soğutma aracı olarak klima kullanmaktayız. Böyle sıklıkla kullandığımız klimaların uzun ömürlü olabilmeleri için bakımlarını düzenli yaptırmamız gerekmektedir. Biz teknik servis olarak tamire, parça değişimine ihtiyaç duyduğunuzda servisimizi aramanızı önermekteyiz.

Keçiören Klima Teknik Servis olarak geniş çalışma ağımız ve gezici servislerimiz ile aynı gün arıza tespiti yapmaktayız. Alanında uzman ustalarımız aynı gün gelerek sorunu gidermekte. Onarımını yaptığımız her klimanıza 1 yıl işçilik ve parça değişim garantisi vermekteyiz.

Ayrıca Sincan Klima Servisimize de buradan ulaşabilirsiniz

 

 

 

Bir Cevap Yazın

Hemen Arayın
%d blogcu bunu beğendi: