Keçiören Vestel Beyaz Eşya Servisi

Keçiören Vestel Servisi 444 28 46 | En Yakın Hizmet Noktası

Vestel Keçiören Teknik Servis

444 28 46

Vestel Keçiören Teknik Servis
Vestel Keçiören Teknik Servis

Evinizde bulunan sık sık kullandığınız eşyaların zaman zaman bozulma, parça değişimi gibi sorunları olabilmektedir. Biz Vestel Keçiören Teknik Servis olarak her türlü Vestel marka ev eşyanızın onarımını, bakımını, tamirini ve parça değişimini alanında uzman ustalarımız ile yapmaktayız. Bakım zamanı gelen, arızalanan ya da parça değişimi gerektiren tüm Vestel cihazlarınızın tamiri, onarımı servisimizce özenle yapılmaktadır.

Vestel Keçiören Teknik Servis olarak geniş çalışma ağımız ve gezici servis araçlarımız sayesinde Keçiören’in neresinde olursanız olun aynı gün arıza tespiti yapmaktayız. Alanında uzman ustalarımız cihazınızın tamirini, onarımını yaptıktan servisimiz tarafından 1 yıl işçilik ve parça değişim garantisi verilmektedir.

Ayrıca Etimesgut Klima Servisimize Buradan ulaşabilirsiniz

Keçiören Vestel Klima Servisi

444 26 46

Keçiören Vestel Klima Servisi
Keçiören Vestel Klima Servisi

Evlerimizde yaz aylarında ortamı serinletmek, kış aylarında ise ortamı ısıtmak için klima tercih etmekteyiz. Klimaların fazla tercih edilmesinin sebebi pratik olmaları ve temiz çalışmaları kömür vs ile uğraştırmamalarıdır. Bu sıklıkla kullandığımız klimaların düzenli olarak bakımını yaptırmamız gerekmektedir. Vestel klimanızın bakım zamanı geldiyse ya da tamir, parça değişimi gibi sorunları varsa servisimizi aramanızı öneriyoruz.

Keçiören Vestel Klima Servisi olarak geniş çalışma ağımız ve gezici servis araçlarımız sayesinde aynı gün arıza tespiti yapabilmekteyiz. Servisimize 7/24 ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda onarım, bakım ya da parça değişimi yaptığımız Vestel Klimalarınıza servisimiz tarafından 1 yıl işçilik ve parça değişim garantisi vermekteyiz.

Ayrıca Sincan Klima Servisimize Buradan Ulaşabilirsiniz

Keçiören Vestel Beyaz Eşya Servisi

444 26 46

Keçiören Vestel Beyaz Eşya Servisi
Keçiören Vestel Beyaz Eşya Servisi

Evimizdeki çoğu beyaz eşyayı hem yaz aylarında hem kış aylarında aralıksız kullanmaktayız. Örneğin yazın buzdolabımızın bozulması ya da kışın kombimizin bozulması can sıkıcı olabilir. Bu denli sıklıkla kullandığımız beyaz eşyalarımızın bakımlarını düzenli yaptırmalıyız. Bakım zamanı gelen, tamir ya da parça değişimi gerektiren beyaz eşyalarınız için servisimizi aramanızı öneriyoruz.

Keçiören Vestel Beyaz Eşya Servisi olarak geniş çalışma ağımız sayesinde aynı gün evinize gelerek arıza tespiti yapmaktayız. Sorununu giderdiğimiz Vestel marka beyaz eşyalarınıza 1 yıl işçilik ve parça değişim garantisi vermekteyiz.

Ayrıca Pursaklar Klima Servisimize buradan ulaşabilirsiniz

 

Bir Cevap Yazın

Hemen Arayın
%d blogcu bunu beğendi: