Keçiören Klima Yetkili Servisi

Keçiören Yetkili Servis 444 28 46 | 7/24 Teknik Destek

Yetkili Servis Keçiören

444 28 46

_Keçiören Yetkili Servis
_Keçiören Yetkili Servis

Evlerimizde sıklıkla kullandığımız  buzdolabı, çamaşır bulaşık makinesi, klima, kombi gibi ev eşyalarımızın bakımlarını düzenli olarak yaptırmamız gerekmektedir. Örneğin yaz aylarında bozulan buzdolabı ya da kış aylarında bozulan kombi can sıkıcı olabilir. Sıklıkla kullandığınız bu ev eşyalarınızdan herhangi birinin parça değişimi, tamiri gibi durumlarda teknik servisimizi aramanızı öneriyoruz.

Keçiören Yetkili Servis olarak geniş çalışma ağımız ve gezici servis araçlarımız sayesinde Keçiören‘in neresinde olursanız olun aynı gün arıza tespiti yapmaktayız. Alanında uzman ustalarımız sayesinde sorunlu olan ev eşyanız hangi marka olursa olsun tamiri mümkündür. Tamir, onarımını yaptığımız cihazınıza 1 yıl işçilik ve parça değişim garantisi vermekteyiz.

Ayrıca Gölbaşı Klima Servisimize de buradan ulaşabilirsiniz

 

Keçiören Beyaz Eşya Yetkili Servis

444 28 46

Keçiören BEYAZ EŞYA Yetkili Servis
Keçiören BEYAZ EŞYA Yetkili Servis

Beyaz eşyalar evlerimizde en çok bulunan eşyalar arasında yer almaktadır. Buzdolabı , çamaşır bulaşık makinesi, kombi, klima gibi beyaz eşyalarımızı sıklıkla kullanmaktayız. Böyle sıklıkla kullandığımız beyaz eşyalarımızın bakımlarını düzenli yaptırmamız gerekmektedir.

Keçiören Beyaz Eşya Yetkili Servis olarak herhangi bir beyaz eşyanızın hangi marka olursa olsun bozulma, parça değişimi ya da onarım gibi gereksinimleri olduğu durumda servisimizi aramanızı öneriyoruz. Geniş çalışma ağımız ve gezici servis araçlarımız sayesinde Keçiören‘in neresinde olursanız olun aynı gün arıza tespiti yapmaktayız. Onarımını, bakımını, parça değişimini yaptığımız beyaz eşyalarınıza servisimiz tarafından 1 yıl parça değişim ve işçilik garantisi vermekteyiz.

Ayrıca Sincan Klima Servisimize de buradan ulaşabilirsiniz

 

Keçiören Klima Yetkili Servisi

444 28 46

Keçiören Klima Yetkili Servisi
Keçiören Klima Yetkili Servisi

Klimalar yaz aylarında ortamı soğutmak, kış aylarında ortamı ısıtmak için sıklıkla kullandığımız pratik ev eşyalarımız arasında yer almaktadır. Özellikle yaz sıcaklarında evimizi, ofisimizi soğutmak için klima kullanmaktayız. Böyle sıklıkla kullandığımız klimalarımızın daha uzun ömürlü olabilmeleri için bakımlarını düzenli yaptırmamız gerekmektedir. Klimanız ne marka olursa olsun bozulma, parça değişimi gibi durumlarda servisimizi aramanızı önermekteyiz.

Keçiören Klima Yetkili Servis olarak Keçiören‘in neresinde olursanız olun geniş çalışma ağımız sayesinde aynı gün arıza tespiti yapmaktayız. Onarımını bakımını yaptığımız klimalarınıza 1 yıl işçilik ve parça değişim garantisi servisimiz tarafından verilmektedir.

Ayrıca Pursaklar Klima Servisimize de buradan ulaşabilirsiniz

 

 

 

Bir Cevap Yazın

Hemen Arayın
%d blogcu bunu beğendi: