Kombi-servisi-

Kombi Servisi Keçiören | Teknik Merkez Servis

Kombi Servisi Keçiören   :

Arıza ve Servis Kaydı İçin

444 28 46


Kombi-servisi-
Kombilerinizin de bazen bakıma ihtiyaçları vardır Kombi Bakımı her yıl düzenli bir şekilde yapılmazsa kombilerinizde kalıcı problemlere sebep olabilir. Biz servis olarak kombi  tamiri konusunda tecrübeli ustalarla çalışıyoruz. Sizin için  Keçiören kombi tamiri konusunda kusursuz işler yapıyoruz. Haftanın 7 günü kesintisiz hizmet vermekteyiz. Her marka ve modeldeki kombi arızalarınızda telefon numaralarımızdan bizi arayabilirsiniz . Genellikle Kombi arızaları kullanıcı hatasından ya da parçaların birindeki sıkıntıdan dolayı meydana gelmektedir. Keçiören Kombi servisimiz; arızalanan ve hata kodu veren kombilerinizin tamirini ve onarımını tecrübeli tamir ustalar aracılığıyla yapılmaktadır. Servisimiz kombi tamiri ve onarımının yanında; Kombi bakımı,  kombi arıza servisi ve kombi montaj işlemleri de  en uygun fiyata yapmaktadır.
Kombi ateşleme yamıyor, kombi su akıtıyor, kombi genleşme tankı arıza gibi her türlü probleminizde bize danışabilirsiniz. Tüm arıza durumlarında servisimizden hızlı bir şekilde destek alabilirsiniz.
Ayrıca Öveçler Beyaz Eşya Servisi / Buzdolabı Tamircisi yazımızı da okuyabilirsiniz.
Kombi-servisi-

KEÇİÖREN KOMBİ BAKIM SERVİSİ

444 28 46


Her yıl en az bir kez Kombi Bakımı yaptırmak kombilerimizin daha uzun ömürlü ve daha sağlıklı olmasına katkı sağlar. Bu yüzden kombi bakımı yaptırmayı ihmal etmemelisiniz. Uzman kombi tamircisi arkadaşlarımızla sorunlarınıza hızlı bir şekilde müdahale etmekteyiz. Kombi bakım ücreti için çağrı merkezimizi arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Servisimiz çok hızlıdır. Kombi bakımınızı hemen yapar. Yaptığımız bakımlar garantilidir. Değişen parçalarda 1 yıl garantimiz bulunmaktadır.
Arçelik beyaz eşya servisimizi’de ziyaret edin.
Kombi-servisi-

KEÇİÖREN KOMBİ ARIZA SERVİSİ

444 28 46


Kombiler bazı durumlarda arızalanabilirler. Bir problem yaşandığı durumda  ise hemen Kombi Tamircisi aranır. Kombiden sıcak su akmaması, ateşleme yapmaması gibi kombi arızaları birçok nedenden kaynaklı olmaktadır. . Tüm arıza durumlarınızda Kombi Arıza Servisi Numarası üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Her marka kombinin tamirini yapmaktayız. Ankara Keçiören’de her yere ulaşım sağlamaktayız. Ustalarımızdan ve yaptığımız işlerden memnun kalacağınızın garantisini vermekteyiz. Fiyatlarımız oldukça uygundur, arızalı cihazınızın garantili tamir işlemini en uygun fiyatlara yapacaktır.
Ayrıca en yakın beyaz eşya tamiri teknik servisimiz kesintisiz hizmet sunmaktadır.

Bir Cevap Yazın

Hemen Arayın
%d