Gürsu Beyaz Eşya Servisi

Gürsu Beyaz Eşya Servisi

0224 250 16 06 

0535 570 30 14 

Gürsu Beyaz Eşya Servisi olarak bizler bu arızalara en kısa sürede çözüm sunmak için haftanın 7 günü hizmet vermekteyiz. Kullanmış olduğumuz beyaz eşyalar teknik hata oluşmaya el verişli cihazlardır. Her ne kadar dayanıklı üretilseler de buzdolabı soğutmuyor, çamaşır makinesi kazan dönmüyor, bulaşık makinesi iyi yıkamıyor, derin dondurucu buzlanma yapıyor, gibi sorunlar mutlaka yaşarız.

Marka ve model fark etmeksizin her türlü beyaz eşya arızalarınız için bizlere gönül rahatlığı ile Gürsu Beyaz Eşya Servisimizden hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Gürsu bölgesinde aynı gün birçok teknisyenlerimiz ile sizlerin çağrılarına yetişiyor, gün içinde beyaz eşyanız için tamir hizmeti veriyoruz. En uygun fiyatlardan sunduğumuz hizmetten yararlanmak için 0224 250 16 06 numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Gürsu Buzdolabı Servisi

Buzdolabı ne marka olursa olsun teknik sorunlar yaşanabilmektedir. Buzdolabınız çok sık arızalanıyorsa bakım hizmeti alabilirsiniz. Bakımı yapılan cihazlar da arıza durumu aza indirgenerek, ömrü 2-3 kat arttırılmaktadır.

Gürsu Buzdolabı Servis ekibi olarak Arçelik, Beko, Bosch, Altus, Vestel, Profilo marka buzdolabı için bakım, tamir, onarım ve montaj hizmeti sunuyoruz. Üstelik en uygun fiyatlar ile Bayındır ve civarı hizmet sağlıyoruz.

Buzdolabı karlanma yapıyor, buzdolabı tam soğutmuyor, buzdolabı çalışıyor ama soğutmuyor gibi soğutma problemleri ile çok sık karşılaşıyoruz. Buzdolabının soğutmamasına neden olan birçok sebep bulunmaktadır. En iyi çözüm olarak Gürsu Buzdolabı Servis ekibimiz ile iletişime geçerek arıza tespit hizmeti almak. 

Gürsu Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makinesi ihtiyaç duyulan bir zaman da arızalanarak sizleri mağdur edebilir. Böyle durumlar Acil Gürsu çamaşır makinesi servisi olarak teknik hizmet veriyoruz.  Kullanmış olduğunuz garantisi geçmiş her marka ve model çamaşır makineniz için bizlerden hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Yaptığımız hizmetlerde parça değişimi olması halinde orijinal kendi markası ile değiştiriyor, 1 yıl parça garantisi sunuyoruz. Size bıraktığımız servis fişi ile 1 yıl içinde arıza tekrar etmesi halinde bizleri arayabilirsiniz.

Gürsu ve civarına gezici ekip araçlarımız ile yerinde çamaşır makinesi tamiri yapıyoruz. Yerinde olmayacak daha büyük sorunlarda servisimize götürülerek en kısa sürede tamir edip, adresinize getiriyoruz.

Gürsu Bulaşık Makinesi Servisi

Evimizde veya iş yerimizde bulunan bulaşık makinelerinde zaman zaman çeşitli kaynaklardan dolayı tamir ihtiyacı doğmaktadır. Hızlı ve hesaplı yerinde hizmet almak için 7/24 hizmet veren Gürsu Bulaşık Makinesi Servis ekibimize ulaşmanız yeterlidir.

Öncelikle arızanın kaynağını tespit edilir, daha sonra onayınız dahilinde tamir işlemini sizlerin yanında gerçekleştiriyoruz. Tamir sırasında sizlere nasıl kullanmanız gerektiği hakkında da bilgilendiriyoruz. Kullanım talimatlarına uygun kullanılan cihazlarda arızalar çok sık oluşmaz. Gürsu bulaşık makinesi tamiri için servisimiz olarak bulaşık makinesi bakım fiyatları için 0224 250 16 06 numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Bulaşık makinesinin bozulmasını beklemeden periyodik olarak bakımını yaptırmak isteyen Bayındır bölgesinde ki müşterilerimize en uygun fiyattan bulaşık makinesi bakım hizmeti de veriyoruz.

Bir Cevap Yazın

Hemen Arayın
%d blogcu bunu beğendi: