Konyaaltı Beyaz Eşya Servisi

Konyaaltı Beyaz Eşya Servisi 

Konyaaltı Beyaz Eşya Servisi olarak işin ehli olan ustalar ile pazar günleri de dahil olmak üzere haftanın her günü sizlere hizmet sağlamaktadır. Konyaaltı Beyaz Eşya Servisi olarak tüm marka cihazların arıza tamir ve onarımlarını piyasaya göre en uygun fiyatlarla sağlamaktayız.

Konyaaltı Beyaz Eşya Servisi olarak Arçelik, Beko , Vestel , Profilo , Sıemens , Regal , Bosch gibi tüm marka cihazlara hizmet vermekteyiz. Kombi, klima , çamaşır makinesi , bulaşık makinesi, buzdolabı , derin dondurucu gibi cihazların arıza tamir bakım ve onarımlarını gerçekleştirmekteyiz. Buzdolabı , klima gaz dolumu yapmaktayız.

Cihazınız da parça değişimi gerektiği takdir de parça değişimi yapmaktayız. Orjinal parçalar takmaktayız ve taktığımız her parçaya ve yaptığımız her işleme 1 yıl işçilik garantisi kapsamın da çözüm odaklı hizmet sağlayan Konyaaltı Beyaz Eşya Servisi ustalarımızı arayabilirsiniz.

Konyaaltı Beyaz eşya servisi hususun da da bu sitemizi inceleyebilir makalemize göz atabilirsiniz.

Konyaaltı Klima Servisi

Konyaaltı klima servisi olarak klimalarınızın gaz dolumunu , tamir ve arızalarını yapmaktayız. 2022 En güncel fiyatlar ile sizlere hizmet sağlamaktayız.

9/12 klima demontaj montaj ,18/ 24 klima demontaj montaj , Salon klima demontaj montaj, Tertip klima demontaj montaj , Sadece iç ünite demontaj montaj  ,Sadece diş ünitesi demontaj montaj , 12/9 dış ünite Söküm , 18/24 dış ünitesi söküm , Klima bakım, Gaz şarjı 22 gaz  9/12/15, 18/ 24 gaz şarjı 22 gibi durumlarda Konyaaltı Klima servisi ustalarımızdan hizmet alabilirsiniz. Konyaaltı Klima Servisi ustalarımız Klimanızın yıllık bakımlarını yapmaktadır. Klimanız soğutmuyor ve ya ısıtmıyor gibi arızalarınız da da sizlere haftanın her günü teknik hizmet vermektedirler.

Konyaaltı Çamaşır Makinesi Servisi

Konyaaltı Çamaşır Makinesi Servisi ustalarımız çamaşır makinelerinizin tüm teknik arızaların da sizlere hizmet sağlamaktadır. Çamaşır makineniz su almıyor mu ? Çamaşır makineniz suyu boşaltmıyor mu ? Çamaşır makineniz titreşim yapıp çok mu ses çıkarıyor ? Sıkma yapmıyor mu ? Deterjan almayıp alttan su mu kaçırıyor ? bu tür arızalarınız da Konyaaltı Çamaşır Makinesi Servisi olarak bizlere ulaşım sağlayarak en uygun fiyata çözüm odaklı kalite kapsamın da hizmet alabilirsiniz. Çözüm odaklı hizmet almak için en doğru adres olarak Konyaaltı Çamaşır Makinesi Servisimize numaralarımızdan ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Hemen Arayın
%d blogcu bunu beğendi: