İnegöl Beyaz Eşya Servisi

İnegöl Beyaz Eşya Servisi

0535 570 30 14 – 0224 254 70 71

Beyaz eşyalarınız dış etkenlerden veya sık kullanımdan dolayı arızalar oluşturmaktadır. İnegöl beyaz eşya tamiri servisimiz arızalı olan her marka ve model buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu gibi beyaz eşyaların tamir, bakım ve onarım işlemini özel servis bünyesinde üstlenmekteyiz.

Bosch-Profilo-Siemens İnegöl beyaz eşya cihazlara yetkili servisi kalitesinde hizmet vermekteyiz.

Hizmetlerimizde önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Müşteri memnuniyetini sağlamak adına uzman deneyimli ve uzman ustalar ile çalışıp, arızalara profesyonel çözümler üretmekteyiz.

Arızalarınız konusunda uzun süre beklememek adına gün içinde müdahale ediyoruz. İnegöl beyaz eşya tamircisi servis ekibimize numaramız üzerinde ulaşabilir, günü her saati arıza kaydı bırakabilirsiniz.

İnegöl Buzdolabı Tamircisi

Yeteri kadar soğutmayan, buzlanma ve karlanma yapan, gerekli işlevini yerine getirmeyen, buzdolaplarınız için İnegöl buzdolabı servisi sizlere tamir, bakım ve onarım hizmetleri sunmaktadır.

Servisimiz vermiş olduğu kalıcı hizmetler sonrasında buzdolabınızın ömrünü uzatmaktadır. Buzdolabınızın ömrünü korumak adına arıza oluşmasını beklemeden parçaların bakımlarını yaptırmalısınız.

Bu sayede arızaların önüne geçerek daha az maliyet ile buzdolabınızı ilk günkü performansında kullanabilirsiniz.

İnegöl beyaz eşya yedek parça hususunda ise arızalı olan yedek parçayı kendi markanın orijinal yedek parçası ile değiştiriyoruz.

Daha sonra bir sorun yaşarım diye endişe etmenize gerek yok. Biz 1 yıl garanti vererek bu endişenizi ortadan kaldırıyoruz. 1 yıl içinde oluşan arızalarda bizlere ulaşabilirsiniz.

İnegöl Çamaşır Makinesi Tamircisi

Çamaşır makineniz suyu boşaltmıyor,  sıkma işlemi yapmıyor, gürültülü çalışıyor, sallanıyor gibi sorunlar çamaşır makinesi kullanıcıların başına sıklıkla geldiği sorunlardır.

Bu tür arızalara profesyonel yaklaşarak sorunu sizlerin gözü önünde çözüyoruz. İşlemlerimizi gerçekleştirirken yaptığımız işlemlerden nasıl kullanmanız gerektiğine kadar en ince ayrıntısına kadar sizleri de bilinçlendiriyoruz.

Bu noktada bir diğer önemli husus ise; alacağınız hizmetin kalitesi. Servis personelleri arızalı cihaz hususunda cihazın tamir işlemi için temin ettiği yedek parça, cihazın kendi markasının uygun şekilde olmasına dikkat etmeli.

Tüm bu beklentilerinizi profesyonel hizmet çerçevesinde çalışan servis ekipleri karşılayabilir. İnegöl çamaşır makinesi tamircisi ekibimiz bu noktada devreye girerek sizlere profesyonel hizmet sunar.

Bursa beyaz eşya servisi olarak da sadece İnegöl değil, Nilüfer, Osmangazi, Yıldırım beyaz eşya servisi olarak da hizmetlerimize ulaşabilirsiniz.

İnegöl Bulaşık Makinesi Tamircisi

Hijyen açısından önemli olan bulaşık makineniz tam yıkamıyorsa, su tahliyesinde sorun yaşıyorsanız, programa geçmiyor veya sıcak su vermiyor ise teknik bir servisten yardım almanız gereken arıza var demektir.

En kaliteli hizmeti en uygun fiyatlar ile birleştiren Bursa İnegöl bulaşık makinesi servisi sizlere bir telefon uzağınızda. Bizlere ulaştığınız takdirde marka fark etmeksizin tamir, onarım ve yedek parça hizmetleri sunuyoruz.

Yapılan işlemler sonrası servis fişinizi saklamayı unutmayın. Yaptığımız orijinal yedek parça değişimi işlemleri 1 yıl garanti çerçevesindedir.

Hızlı ve yerinde tamir hizmetimiz sayesinde mümkün olan en kısa süre içerisinde Bursa İnegöl bulaşık makinesi tamircisi bünyesinde tamir hizmeti sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

Hemen Arayın
%d blogcu bunu beğendi: