Kayseri Beyaz Eşya Servisi

Kayseri Beyaz Eşya Servisi

Kayseri Beyaz Eşya Servisi ustalarımız pazar günleri de dahil olmak üzere haftanın her günü 7/24 saat teknik hizmet vermekteyiz. Arçelik , Beko , Vestel , Profilo , AEG, Sıemens , Bosch, Regal , Altus, Samsung , Arıston , Seg , Lg , Hotpoınt , Simfer , Domınox dahil olmak üzere tüm marka ve model beyaz eşyalarınızın her türlü teknik arıza , bakım ve onarımlarını piyasaya göre en uygun fiyatlarla sağlamaktayız. Kayseri Beyaz Eşya Servisi ustalarımız parça değişikliği yapıyorlar. Taktıkları parçalar tamamen orijinal parçalardır. Ustalarımız yaptıkları her işleme ve taktıkları her parçaya 1 yıl parça ve işçilik garantisi vermektedir.

Kayseri Beyaz Eşya Servisi olarak yetkili servise istinaden teknik servis olarak en uygun fiyatlarla hizmet sağlamaktayız. Buzdolabı , çamaşır makinesi , bulaşık makinesi , derin dondurucu , kombi, klima gibi ev ve iş yerlerinizin her türlü arıza tamir ve bakımların da hızlı ve çözüm odaklı hizmet sağlamaktayız. Dilerseniz bursa beyaz eşya servisimizin içeriğinede göz atabilirsiniz.

Kayseri Beyaz Eşya Tamircisi

Kayseri Beyaz Eşya Tamircisi ustalarımız 1999 yılından bu yana müşteri memnuniyeti doğrultusun da siz değerli müşterilerimize hızlı ve çözüm odaklı hizmet sağlamaktayız. Ev veya iş yerleriniz de , ofisler de , okul da kısacası yaşam alanınızın her yerinden en çok kullanmak olduğunuz beyaz eşyalar zaman zaman arıza göstermektedir. İşin ehli olan ustalardan hizmet almak için en doğru adrestesiniz. Kayseri Beyaz Eşya Tamircisi olarak ulaşım sağlayabilirsiniz. Ustalarımız hemen sizlere geri dönüş sağlayarak çözüm odaklı hizmet sağlarlar.

Kayseri Beyaz Eşya Tamircisi ustalarımız güler yüzlü tam donanımlı ve işin ehli olan ustalardır. Buzdolabı soğutmuyor ? Buzdolabı motor arızası ? Buzdolabı ana kart değişimi ? Buzdolabı gaz dolumu ? Çamaşır makinesi kazan dönmüyor ? Çamaşır makinesi sıkma yapmıyor ? Bulaşık makinesi suyu boşaltmıyor ? kombi ve klimanızın yıllık bakımı geldi ve sizler hala yaptırmadınız mı ? bu tür durumlar da en uygun fiyatlarla Kayseri Beyaz Eşya Tamircisi ustalarımızı arayarak hızlı ve çözüm odaklı hizmet sağlayabilirsiniz. Ayrıca Kocaeli beyaz eşya tamircisi içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Hemen Arayın
%d blogcu bunu beğendi: