yeşilova tesisat sıhhi tesisat

İzmir Yeşilova Tesisatçı Sıhhi Tesisatçı Ahmet Usta 0232 262 00 33

İzmir Yeşilova Tesisatçı Sıhhi Tesisatçı Ahmet Usta

 

0232 262 00 33      

0532 059 23 56

yeşilova tesisat sıhhi tesisat
yeşilova tesisat sıhhi tesisat

Kameralı Su Kaçağı Tespitini Nasıl Yapıyoruz?

İzmir’in Yeşilova ilçesinde de  diğer konumlarında olduğu gibi hizmet vermekteyiz. Türkiye’nin birçok yerinde hizmet vermekle beraber firmamız ve alanında uzman kadromuzla güvenilir ve hızlı hizmet teminatı veriyoruz. Banyonuzda bulunan fayans ve dolaplarınızı kırıp günlerce zamanınızı alarak ve ciddi tadilat ücretlerine sebebiyet vermeden gelişen teknolojinin nimetlerinden faydalanan ekibimiz bulunmaktadır. Tüm borularınızın içine kamera yerleştirerek, hasarlı, kırılan ve sorun yaratan yerleri tespit eder. Kameralı cihazlarımız ile tespit edilen su kaçağı arızasını hızlı ve kolayca gideririz ve günler süren tadilat işlemleri sizi uğraştırmaz. Su kaçağınız ister temiz su giderlerinden olsun isterse dış giderlerden olsun sorunu kolayca bulup çözmekteyiz.  Uzman personellerimiz haftanın 7 günü çalışır. Dilediğiniz gün ve saate randevu oluşturarak sorunlarınızı kısa sürede çözebiliriz.

Tıkanıklık açmak için nasıl bir yol izliyoruz?


Bazen lavabo, banyo ve mutfak gibi yerlerde meydana gelen tıkanıklıklar dayanılmaz bir hal alabiliyor. Bunları düşünmeye son. Banyo ve mutfak lagar tıkanıklıklarının boruların içerisine yerleştirdiğimiz cihazlar ile öncelikle hasar tespiti yaptıktan sonra   boruların iç kısmında oluşan kırık ve çatlaklarınızı kimyasal ilaçlar yardımıyla boru içerisinde imha etmekteyiz özel cihazlarımız hasarın fotoğrafını çeker ve siz de nerede ne işlem yapıldı görebilirsiniz.
 İzmir Yeşilova Tesisatçı Sıhhi Tesisatçı Ahmet Usta 0232 262 00 33

CİHAZLA SU KAÇAĞI TESPİTİ

Teknolojiyi her zaman yakından takip etmemiz işlerimizi hem kolaylaştırdığı gibi hem de zamandan büyük tasarruf sağlamaktadır. Eğer sizin de su kaçağı tespiti ihtiyacınız varsa İzmir Yeşilova Tesisatçı Sıhhi Tesisatçı Ahmet Usta 0232 262 00 33  tarafından alanında uzman ustalarımızdan telefondan bilgi alabilir aynı gün ya da ertesi güne hemen randevu oluşturabilirsiniz.

Fiyatlarımız nasıl?

İzmir Yeşilova Tesisatçı Sıhhi Tesisatçı Ahmet Usta olarak bünyemizde çalışan bütün ustalarımızın, alanında tecrübeli ve başarılı ustalar olduğunu temin ederiz. Ücretlendirme olarak hasarın tespiti ve durumuna göre planlanmış bir maliyet raporu çıkarıp ödemenizi sağlıyoruz.  İletişim için 0232 262 00 33 no’lu telefon numaramızdan ve 0532 059 23 56 nolu whatsapp hattımızdan ulaşım sağlayabilirsiniz. Bir önceki makalemizde Torbalı Tesisat konumuzu işledik okumak için tıklayın

 

Bir Cevap Yazın

Hemen Arayın
%d