Yeşilyurt-Tesisat-Sıhhi-Tesisat

Yeşilyurt Su Tesisatçısı İzmir Sıhhi Tesisatçı Ahmet Usta 0232 262 00 33 

Yeşilyurt Su Tesisatçısı İzmir Sıhhi Tesisatçı Ahmet Usta 0232 262 00 33

 

0232 262 00 33

0532 059 23 56

Yeşilyurt-Tesisat-Sıhhi-Tesisat
Yeşilyurt-Tesisat-Sıhhi-Tesisat

İzmir’in Yeşilyurt ilçesinde de diğer konumlarında olduğu gibi hizmet vermekteyiz. Türkiye’nin birçok yerinde hizmet veriyor olmamız ile birlikte firmamız ve alanında uzman kadromuz ile güvenilir ve hızlı hizmet teminatı veriyoruz.

Kameralı Su Kaçağı Tespitini Nasıl Yapıyoruz?

Banyonuzda bulunan fayans ve dolaplarınızı kırıp günlerce zamanınızı alarak ve ciddi tadilat ücretlerine sebebiyet vermeksizin,gelişen teknolojinin nimetlerinden faydalanan ekibimiz tüm borularınızın içine kamera yerleştirerek, hasarlı, kırılan ve sorun yaratan yerleri tespit eder. Kameralı cihazlarımız ile tespit edilen su kaçağı arızasını hızlı ve kolayca gideririz ve günler süren tadilat işlemleri sizi uğraştırmaz. Su kaçağınız ister temiz su giderlerinden olsun isterse dış giderlerden olsun sorunu kolayca bulup çözmekteyiz.  Uzman personellerimiz haftanın 7 günü çalışır. Dilediğiniz gün ve saate randevu oluşturarak sorunlarınızı kısa sürede çözebiliriz.

Tıkanıklıkları açmak için ne yapıyoruz?


Bazen lavabo, banyo ve mutfak gibi yerlerde meydana gelen tıkanıklıklar dayanılmaz bir hal alabiliyor bunları düşünmeye son. Banyo ve mutfak lagar tıkanıklıklarının boruların içerisine yerleştirdiğimiz cihazlar ile öncelikle hasar tespiti yapıp boruların iç kısmında oluşan kırık ve çatlaklarınızı kimyasal ilaçlar yardımıyla boru içerisinde imha ederiz
.  Yeşilyurt Su Tesisatçısı İzmir Sıhhi Tesisatçı Ahmet Usta

CİHAZLA SU KAÇAĞI TESPİTİ

Teknolojiyi her zaman yakından takip etmemiz işlerimizi hem kolaylaştırdığı gibi hem de zamandan büyük tasarruf sağlamaktadır. Eğer sizin de su kaçağı tespiti ihtiyacınız varsa Yeşilyurt Su Tesisatçısı İzmir Sıhhi Tesisatçı Ahmet Usta tarafından alanında uzman ustalarımızdan telefondan bilgi alabilir aynı gün veya ertesi güne hemen randevu oluşturabilirsiniz.

Fiyatlarımız nasıl?

Yeşilyurt Su Tesisatçısı İzmir Sıhhi Tesisatçı Ahmet Usta olarak bünyemizde çalışan bütün ustalarımızın alanında tecrübeli ve başarılı ustalar olduğunu temin ederiz. Ücretlendirme olarak hasarın tespiti ve durumuna göre planlanmış bir maliyet çıkarıp ödemenizi sağlıyoruz.  İletişim için 0232 262 00 33 no’lu telefon numaramızdan veya 0532 059 23 56 nolu whatsapp hattımızdan ulaşım sağlayabilirsiniz. Bir önceki makalemizde Yeşilova Tesisat konumuzu işledik okumak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

Hemen Arayın
%d blogcu bunu beğendi: