Keçiören Bosch Servisi

Keçiören Bosch Servisi 444 28 46 | Yetkili Servis Kalitesinde

Keçiören Bosch Servisi

 

Arıza ve Servis Kaydı İçin ;

444 28 46

Keçiören Bosch Servisi
Keçiören Bosch Servisi

 

Keçiören Bosch Servisi alanında uzman işin ustası teknisyenler ile yıllara dayanan tecrübesiyle siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedirler. Bosch Keçiören servisi olarak arıza yapan çalışma performansını kaybetmiş Bosch buzdolabı, Bosch çamaşır makinası, Bosch bulaşık makinası gibi cihazlarınızın bakımlarını, montaj ihtiyacı olan kombi, klima ve beyaz eşya gibi elektronik cihazlarınızın hızlı ve ekonomik şekilde müdahale edebilme becerisi gösteren seçkin ve profesyonel bir firmadır.

Tamir sürecinde makinenizin markasına ait orjinal parçalar kullanılmaktadır ve 1 yıl gibi bir süre ile sizlere garanti vermekteyiz. Gezici araçlarımızla aynı gün güvenilir ve hızlı  hizmetimizle müşterilerimizi mutlu olmak ilk amaçlarımızdandır.

Ayrıca etlik beyaz eşya servisi hizmetimize de göz atabilirsiniz.

Keçiören Bosch Beyaz Eşya Servisi

 

444 28 46

Keçiören Bosch Beyaz Eşya servisi

Beyaz eşyalar evimizin olmazsa olmazları arasındadır. Teknolojinin de geliştiği günümüzde, artık her evde bulunan beyaz eşyalar; buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi veya kurutma makineleri yer almaktadır.

Keçiören Bosch beyaz eşya servisi hizmetlerimiz bosch buzdolabının veya bosch derin dondurucunun soğutmaması ya da buzlanma meydana getirmesi, bosch çamaşır makinelerinin lekeleri çıkaramaması, bosch fırınlarda  meydana gelen arızalar, bosch bulaşık makinelerinizde yaşanan arızalar, bosch ankastre servis bakım onarım hizmeti alınması gereken bakım onarım hizmetleri gibi bir çok konuda 7/24 hızlı ve güvenilir bir şekilde hizmete hazırdır.

Doğru teknik servisi, en  kısa zamanda bulmanız için teknik servisi olduğumuz size en yakın Keçiören Bosch servisine 444 28 46 ulaşabilirsiniz.

Ayrıca  sincan klima servisi adresimizide göz atabilirsiniz.

Keçiören Bosch Kombi-Petek Servisi

 

444 28 46

Keçiören Bosch Kombi servisi
Keçiören Bosch Kombi servisi

 

Evinizde kullandığınız doğal gaz, kışın ağırlıklı olarak ısıtmada  ve yaz aylarında ise sıcak su ve ocaklar için  vazgeçilmez bir kaynaktır. Doğal gaz ile ısınma başta olmak üzere pek çok ihtiyacınızı karşılayan kombiler gelişen teknolojinin insanlığa hediyesidir.

Ev ve iş yerlerinizde kış şartlarında ve soğuk geçen aylarda peteklerinizin içinde dolaşım yapan suyun zamanla doğal gaz ile oluşan kirliliğe sebep olduğunu biliriz fakat dıştan gözle görülmeyen kirli su toz ile birleşerek yapışkan bir hal alacaktır ve petekleriniz iç temizlenmeye ihtiyaç duyacaktır.

Her koşulda her gün 24 saat hizmete açık servis için Keçiören bosch kombi petek servisini tercih edin

 

Bir Cevap Yazın

Hemen Arayın
%d