keçiören siemens klima servisi

Keçiören Siemens Servisi 444 28 46 | Teknik Servis

Keçiören Siemens Kombi Servisi

444 28 46

keçiören siemens kombi servisi
keçiören siemens kombi servisi

 

Kış aylarında kömür, odun masrafından, soba ve duvar temizliği gibi zahmetlerden kurtulmanın adı olarak nitelendirilen kombiler, yaz-kış sıcak su temini için kullanılırken kış aylarında ısınma ihtiyacının karşılanmasını sağlamaktadır. Kombilerde yaz-kış ayarını kontrol edebilmek için kullanılan vanalar çeşitli nedenlerden dolayı tıkanmakta ve kış aylarında doğalgaz radyatörlerinin ısınmamasına neden olmaktadır.

Dönemlik bakımlarının aksatılmasından dolayı meydana gelen arızalarda servisimizi aramanızı önermekteyiz. Keçiörende ki geniş çalışma ağımız sayesinde aynı gün evinize gelen alanında uzman ustalarımız onarım yapmaktadır. Onarımı yapılan Siemens marka kombilerinize teknik servisimiz tarafından 1 yıl parça değişimi ve işçilik garantisi verilmektedir.

Aynı zamanda Sincan Klima servisimize de burada ulaşabilirsiniz

Keçiören Siemens Beyaz Eşya Servisi

444 28 46

keçiören siemens beyaz eşya servisi
keçiören siemens beyaz eşya servisi

Herkesin evinde bulunan beyaz eşyalar sürekli kullanıldığı gibi düzenli olarak da bakımı yaptırılması gerekilen eşyalar arasında yer alırlar Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, çamaşır kurutma makinesi, buzdolabı, derin dondurucu ve klimalarının bakım işlemlerini firmamıza yaptırarak makinelerinizin daha uzun süre en iyi performansında hizmet vermesini sağlayabilirsiniz

Keçiören  Siemens Beyaz Eşya servisi olarak bakımını, onarımını yaptığımız tüm ürünlerinize 1 yıl işçilik ve parça garantisi vermekteyiz.

Aynı zamanda arayarak arıza bildirmeniz durumunda Keçiörende ki geniş çalışma ağımız sayesinde alanında uzman ustalar aynı gün evinize gelerek sorunu gidermektedir.

Aynı zamanda Pursaklar Klima Servisimize de buradan ulaşabilirsiniz

Keçiören Siemens Klima Servisi

444 28 46

keçiören siemens klima servisi
keçiören siemens klima servisi

Evlerde en sık kullanılan eşyalardan biri de klimadır. Klimalar yazın ortamı serinletmek, kışın ortamı ısıtmak için tercih edilmektedirler. Tercih edilmelerinin diğer sebebi de kömür gibi ortamı pisletmeyerek temiz kullanım imkanı sunmasıdır. Bu sıklıkta kullanılan klimalarının bakımlarının da belli aralıklarda yaptırılması gerekmektedir. Siemens marka klimalarınızın bozulması, montajı ya da parça değişimi gibi gereksinimlerde Keçiören Siemens Klima servisimizi aramanızı önermekteyiz.

Keçiörende ki geniş çalışma ağımız sayesinde teknik destek istemeniz durumunda aynı gün alanında uzman ustalarımız evlerinize gelerek onarım yapmaktadırlar. Onarımı yapılan Siemens Klimalarınıza  servisimiz tarafından 1 yıl işçilik ve parça garantisi verilmektedir.

Aynı zamanda Etimesgut klima servisimize de buradan ulaşabilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Hemen Arayın
%d