Keçiören Elektrikçi Ustası | Servis Telefon Numarası

Keçiören Elektrikçi Ustası :

Arıza ve Servis Kaydı İçin

444 28 46

 

 elektrik-ustas

Yaşadığımız yüzyılda neredeyse kullandığımız her şey elektronik olmuş durumda. Evimizde  dükkanlarımızda ve aklımıza gelebilecek her yerde elektrik hayatımızın çok önemli bir noktasında bulunmaktadır. Neredeyse tüm konularda elektronik aletlere bağlı bir şekilde yaşıyoruz böyle bir düzen içerisinde herhangi bir  elektrik arızası ve ya kesintisi durumunda siz müşterilerimize bir telefon kadar yakınız. Bir problem durumunda aramanız dahilinde siz değerli müşterilerimize yardımcı olmaya çalışmaktayız. Gezen elemanlarımız sayesinde aynı gün hatta bir kaç saat içerisinde gelip elektrik sıkıntısını giderebiliyoruz. Bizim için asıl olan müşteri memnuniyetidir.
Ayrıca Öveçler Beyaz Eşya Servisi / Buzdolabı Tamircisi yazımızı da okuyabilirsiniz.

 

elektrik ustası

SİZE EN YAKIN ELEKTRİK USTASI

444 28 46Keçiören’de ikamet ediyor ve en yakın elektrik servisini arıyorsanız tercihiniz servisimizden yana olmalıdır.. Usta teknisyenlerimiz sayesinde elektrik problemleriniz en uygun ücretlere yapılmaktadır. Yetkili servis değiliz ancak yetkili servislere göre çok daha işlerimiz çok daha kaliteli ve makul fiyatlara yapılmaktadır. Üstelik yaptığımız her hangi bir parça değişiminin 1 yıl garantisi bulunmaktadır. Siz değerli müşterilerimiz için 7/24 saat çalışmaktayız. Keçiören Elektrik Tesisatı Ustalarımız güvenliğinizi sağlamak amacıyla tüm elektrik gereçlerini kontrol edip  detaylı inceledikten sonra tamirini yaparlar. . Tecrübeli elemanlarımızın hızlı ve güzel işleri sayesinde her zaman rahat hissedebileceksiniz.
Keçiören TV servisimizide ziyaret edin.


Keçiören İnternet Hattı Onarım Tamiri:

             444 28 46Elektrik konusunda iyi olduğumuz kadar internet hattı onarımında da son derece iddialıyız Her türlü elektrik arızasına baktığımız gibi  internet hatlarınızla ilgili problem konusunda bize ulaşabilirsiniz. Keçiören Elektrikçi olarak bizi 7/24 arayabilirsiniz. Haftanın her günü çalışan arkadaşlarımız bulunmaktadır. Sorunları en kısa sürede çözebilmek için elektrik problemlerinde bize ulaşabilirsiniz. Aradığınız gün içerisinde sorunlarınız en kısa sürede  çözülmeye çalışıyor. Üstelik onarım ve tadilat esnasında değişen bir parça olduğu durumlarda değişen parçaya 1 yıl garantili veriyoruz Aynı gün içerisinde ki hizmetimizle siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazanmayı hedefliyoruz. Elektriksel ve ya internet ili ilgili her hangi bir problemininiz varsa daha fazla beklemeden Keçiören Elektrik Firmamızla iletişime geçin.
Ayrıca en yakın beyaz eşya tamiri teknik servisimiz kesintisiz hizmet sunmaktadır.

Bir Cevap Yazın

Hemen Arayın
%d blogcu bunu beğendi: