_KEÇİÖREN Demirdöküm

Keçiören Demirdöküm Servisi 444 28 46 | Tamir-Bakım-Arıza

Demirdöküm Servisi Keçiören

Arıza ve Servis Kaydı için;

444 28 46

_KEÇİÖREN Demirdöküm
_KEÇİÖREN Demirdöküm

 

Keçiören’in en iyi servislerinden olan Demirdöküm alanında uzman ekip ve kaliteli ekipmanlarla yıllardan beridir hizmet vermektedir. Özellikle su ısıtma, kombi, klima gibi ürünlerde ilk akla gelen marka Demirdökümdür. Keçiören’de de bir servisi bulunan Demirdöküm hızlı ve kalite garantisi de vermektedir. Demirdöküm kombi, Demirdöküm klima, Demirdöküm termosifon ve şofben ürünlerinin teknik servisliğini yapan Keçiören Demirdöküm Servisi, müşterilerinin memnuniyeti ve mağdur olmamaları için tüm demirdöküm ürünlerinin bakım, onarım, tamirini yapmaktadır.

Aynı gün arıza tespiti yapmaktayız. Parça değişimi olan durumlarda değişen parçaya 1 yıl garanti vermekteyiz. Keçiören Demirdöküm Servisi için en doğru adrese 444 28 46 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Ayrıca  Gölbaşı klima servisi sayfamızıda inceleyebilirsiniz. ,

Keçiören Demirdöküm Kombi Teknik Servis

 

444 28 46

KEÇİÖREN DEMİRDÖKÜM KOMBİ SERVİSİ
KEÇİÖREN DEMİRDÖKÜM KOMBİ SERVİSİ

 

Geçmiş yıllardan bu zamana kadar evlerimizde en çok kullanılan ısınma aracı olan kombiler hayatımızda büyük, önemli yer kaplamaktadır. Kışın soğuk havalarda evimizi ısıtmanın hem pratik hem zahmetsiz yoludur kombiler. Böyle sıklıkla kullandığımız Demirdöküm kombimizin bakımlarını düzenli yaptırmamız gerekmektedir. Bozulan, parça değişimi ya da bakım yapılması gereken Demirdöküm kombiniz varsa servisimizi aramanızı öneriyoruz

Keçiören Demirdöküm Kombi Teknik Servisi olarak geniş çalışma ağımız sayesinde Keçiörenin neresinde olursanız olun aynı gün arıza tespiti yapıyoruz. Onarımını yaptığımız Demirdöküm Kombilerinize servisimiz tarafından 1 yıl işçilik ve parça değişim garantisi vermekteyiz.

Ayrıca en yakın beyaz eşya tamiri teknik servisimiz kesintisiz hizmet sunmaktadır.

Keçiören Demirdöküm Klima Teknik Servis

444 28 46

KEÇİÖREN DEMİRDÖKÜM KLİMA SERVİSİ
KEÇİÖREN DEMİRDÖKÜM KLİMA SERVİSİ

 

Kışın soğuk havalarda evimizi ısıtmak, yazın sıcak havalarda evimizi soğutmak için genelde klima kullanmaktayız. Klimaların bu kadar sık kullanılmasının nedenlerinden biri pratik olmaz diğeri ise temiz olması kömür vs gerektirmemesidir. Böyle sık kullandığımız Demirdöküm klimalarımızın bakımlarını düzenli yaptırmamız gerekli. Bakıma ihtiyacı olan ya da onarılması gerekilen Demirdöküm klimanız varsa servisimizi aramanızı öneriyoruz.

Keçiören Demirdöküm Klima Teknik Servisi olarak keçiörende ki geniş çalışma ağımız sayesinde aynı gün arıza tespiti yapmaktayız. Arıza tespiti yapılan Demirdöküm klimanız işinin uzmanı ustalarımız tarafından özenle onarılır, onarılan klimalarınıza servisimiz tarafından 1 yıl işçilik ve parça değişim garantisi vermekteyiz.

Ayrıca Keçiören Arçelik Servisi adlı yazımızı okumanızı öneriyoruz.

Bir Cevap Yazın

Hemen Arayın
%d