Keçiören Kombi Arıza Bakım Servisi | Bölge Servisi

Keçiören Kombi Arıza Bakım Servisi

Arıza ve Servis Kaydı İçin
444 28 46

Kombi bakım servisi

 

Kombiler kış aylarında sürekli çalıştıkları için her yıl en az 1 kere arıza yaparlar. Kombinizde meydana gelen arızalanmalarda Keçiören  Kombi Servisi olarak haftanın her günü kesintisiz hizmet vermekteyiz. Tüm marka ve modeldeki kombilerinizin onarım ve bakım işlemlerine bakmaktayız. Aynı gün ve hızlı hizmetimizle siz müşterilerimizin memnuniyetini kazanmayı hedefliyoruz. Herhangi bir arızayla karşılaştığınız durumda telefon numaralarımızdan bizi arayabilirsiniz. Ekip arkadaşlarımız şikayetinizi dinler ve ilk olarak  size uzaktan yardımcı olmaya çalışır ancak sizin çözebileceğiniz bir konu değilse hemen adresinize Kombi Tamircisi gönderilir ve kombinizin tamir edilmesine kesin bir şekilde yardımcı olunur.
Ayrıca Daıkın beyaz eşya servisimizide ziyaret etmenizi öneririz. 

 KEÇİÖREN KOMBİ BAKIM SERVİSİ
444 28 46

Kombi bakım servisi


Kombiler hem yazın hem de kışın sık sık kullanıldığı için düzenli olarak kontrol edilmesi gerekir.. Her yıl en az bir kez Kombi Bakımı yaptırılırsa kombiler daha iyi çalışır. Bu yüzden kombilerinizin her yıl bakımını yaptırmanız gerekir. Kombi bakımı yaptırmak çok önemlidir. Biz kombi bakım onarım işlemlerinizi oldukça kaliteli kombi bakım malzemeleri aracılığıyla yürütmekteyiz. Keçiören kombi bakım servisimiz aracılığı ile uygun fiyatlarla kombi bakımlarınızı yaptırabilirsiniz. Bu sayede bakım işlemleri sırasında kombi bar ayarlanması , basınç ayarı  kontrol edilip, düzeltilip kombi su eksiltiyor, kombi ateşleme yapmıyor gibi birçok sorunun önüne geçebilirsiniz.
Ayrıca Pursaklar Klima Servisimize de buradan ulaşabilirsiniz

Keçiören Kombi Arıza Servisi

444 28 46

Kombi bakım servisi


Araştırmalarımıza göre en çok karşılaşılan kombi problemlerinden olan ; Kombi ısıyı eşit dağıtmıyor, ateşleme yapmıyor, genişleme tankı arızası, filtre temizleme, kombi jenerik hatası vb. Tüm arıza durumlarınızda Keçiören Kombi Arıza Servisi Numarası üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Marka ayırımı yapmadan her marka kombinin tamirini yapmaktayız. Bizimle iletişime geçmenizin ardından o gün içerisinde adresinize Kombi Servisi gönderilir. Keçiören sakinlerinin en sevdiği ve en çok tercih ettiği Kombi Arıza Servisi olarak sizlere hizmet etmekten çok gurur duymaktayız. Tüm konularda servisimizi arayarak kombi ustası arkadaşlarımızdan destek alabilirsiniz.
Sıemens beyaz eşya servisimizide ziyaret edin.

 

Bir Cevap Yazın

Hemen Arayın
%d blogcu bunu beğendi: