Eryaman Beyaz Eşya Servisi

Eryaman Beyaz Eşya Servisi

0312 418 40 07

Eryaman beyaz eşya servisi ekibimiz Eryaman beyaz eşya firmaları arasında lider firma olarak hizmet veren servisler arasındadır. 20 yılı aşkın deneyime sahip olan ekibimiz ile Eryaman halkımıza buzdolabı, çamaşır makinesi, derin dondurucu ve bulaşık makinesi gibi beyaz eşyalara teknik hizmet sunuyoruz.

eryaman beyaz eşya servisi

Eryaman civarında oturan müşterilerimiz için beyaz eşya arızalarında haftanın 7 günü 24 saati hizmet sağlıyoruz. 0312 418 4007 numaramızdan bizleri aradığınız takdirde servis ekibimiz en kısa sürede dönüş yapacaktır.

Ankara eryaman Arçelik servisi, Eryaman Beko servisi, Eryaman  Bosch servisi, Eryaman Profilo servisi, Eryaman Samsung servisi, Eryaman Vestel servisi bünyesinde garantisi geçmiş cihazlarınız için her markaya hizmet veriyoruz.

 Eryaman Buzdolabı Tamircisi

Eryaman Buzdolabı Servisimiz her marka buzdolabının montajını, onarım ve bakım hizmetlerini sizlere en uygun şekilde sunmaktadır. Hizmetlerimizi siz değerli müşterilerimize sunarken kaliteden ve müşteri memnuniyetinden hiçbir şekilde ödün vermediğimizi söylemeliyiz Buzdolabında ortaya çıkan teknik arıza onarımı doğru şekilde yapılmazsa arıza kısa sürede kendini tekrarlayacak ve devamlı aynı sıkıntıyla karşı karşıya kalmanıza neden olacaktır. 

Eryaman Buzdolabı Tamircisi Servisimiz orijinal yedek parça değişimi yapmaktadır. Değiştiren yedek parçalara 1 yıl garanti vermektedir. Ankara geneli sizlere hizmet vermeye devam eden firmamız yılların vermiş olduğu birikim ve deneyim sayesinde doğru onarım işlemlerini yaparak aynı sorunlarla tekrar karşılaşmamanız için en ince detayına kadar araştırmamaktadır bizlere ulaşmayı unutmayın. Bir önceki makalemiz de bahsettiğimiz Esenler beyaz eşya servisi içeriğimizi okumanızı tavsiye ederiz.

Elektronik cihazlar arıza oluşturmaya çok müsaitti eşyalardır. Elektronik cihazlardan olan buzdolabı arıza durumlarında mutlaka yetkili kişiler tarafından müdahale edilmesi gerekir. Aksi halde buzdolabı arızası daha büyük bir soruna yer açabilir ya da cihazda geriş dönülmeyen hatalar oluşabilir. Eryaman Beyaz Eşya Servisi size 20 yılı aşkın süredir hizmet vermeye devam ediyor.

Ankara Eryaman Ariston, Vestel, Arçelik, Seımens, Regal, Altus marka garantisi geçmiş buzdolabı cihazları için Eryaman bölgesinde ki müşterilerimize buzdolabı için gerekli olan tamir, bakım ve onarım hizmeti sunuyoruz.

Ankara Eryaman buzdolabı yedek parça hizmetlerimizde satış yapmıyor, 1 yıl parça garantisi veriyoruz. 1 yıl içinde arızanın kendini tekrar etmesi halinde ücretsiz tamirini yapıyoruz. Ekibimiz tarafından verilen servis fişini 1 yıl saklamayı unutmayın.

Bir Cevap Yazın

Hemen Arayın
%d blogcu bunu beğendi: