Kuşadası Beyaz Eşya Servisi

KUŞADASI BEYAZ EŞYA SERVİSİ

Kuşadası Beyaz Eşya Servisi ustalarımız pazar günleri de dahil olmak üzere haftanın her günü 7/24 saat teknik servis imkanı sağlamaktadır. Yetkili bayilere istinaden teknik servis olarak piyasaya göre daha uygun fiyatlarla hizmet sağlamaktayız. Kuşadası Beyaz Eşya Servisi ustalarımız Bosch , Sıemens , Amana ,  Arçelik, Baymak  , Beko , Arıston , Profılo , gibi tüm marka cihazların her türlü teknik arıza , tamir , onarım ve bakımlarını en uygun fiyatlarla sağlamaktayız.

Kuşadası Beyaz Eşya Servisi ustalarımız çamaşır makinesi , bulaşık makinesi , derin dondurucu , kombi, klima gibi tüm beyaz eşyalarınızın her türlü tamirini yapmaktadır. Hızlı ve çözüm odaklı hizmet sağlayan Kuşadası Beyaz Eşya Servisi ustalarımız orjinal parçalar ile değişiklik yapmaktadır. 1 yıl işçilik ve taktıkları parçaya parça garantisi vermekteyiz.

Kuşadası Beyaz Eşya Servisi ustalarımızın en çok aldığı arıza biçimleri şu şekildedir ;

Çamaşır makinesi su almıyor , Çamaşır makinesi suyu boşaltmıyor , Çamaşır makinesine su dolar dolmaz boşalıyor , Çamaşır makinesi titreşim yapıyor , Bulaşık makinesi çalışmıyor , Bulaşık makinesi temizlik ve bakımı , klima gaz dolumu , kombi ana kart değişimi , buzdolabı ana kart değişimi , buzdolabı gaz dolumu , klima ve kombilerinizin yıllık bakımlarını piyasaya göre en uygun fiyatlarla yaptırmak istiyorsanız 0535 570 30 14 numaralardan çağrı merkezimizi ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kuşadası Beyaz Eşya Servisi ustalarımızın hizmet vermiş olduğu bazı mahalleler şu şekildedir ;

ALACAMESCİT MAHALLESİ
BAYRAKLIDEDE MAHALLESİ
CAFERLİ MAHALLESİ
CAMİATİK MAHALLESİ
CAMİKEBİR MAHALLESİ
CUMHURİYET MAHALLESİ
ÇINARKÖY MAHALLESİ
DAĞ MAHALLESİ
DAVUTLAR MAHALLESİ
DEĞİRMENDERE MAHALLESİ
EGE MAHALLESİ
GÜZELÇAMLI MAHALLESİ
HACIFEYZULLAH MAHALLESİ
İKİÇEŞMELİK MAHALLESİ
KADIKALESİ MAHALLESİ
KADINLAR DENİZİ MAHALLESİ
KARAOVA MAHALLESİ
KİRAZLI MAHALLESİ
SOĞUCAK MAHALLESİ
TÜRKMEN MAHALLESİ gibi bir çok mahalleye hizmet vermekteyiz. Garantisi sona ermiş cihazlarınızın montajlarına da hizmet vermekteyiz.

 

Bir Cevap Yazın

Hemen Arayın
%d blogcu bunu beğendi: